Renault Kwid

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hindistan versiyonu yavaş yavaş gün yüzüne çıkan modelin kaputunun altı yine Hindistan’dan gelen bir rapor ile aydınlandı.

Yaklaşık birkaç hafta önce medyaya yayılan modelde 3 silindirli 0.8 litrelik atmosferik bir motora yer verilmesi bekleniyor. ‘Team-BHP’de yayınlanan rapora göre motor etkileyici olmamakla beraber sadece 57 bhp gücünde olacak. ‘Acaba yeter mi?’ sorusunun akıllara geleceğini tahmin eden Renault endişeye düşülmesine gerek olmadığını belirtti.

Standart halinde 5 ileri manuel şanzımanla bu gücü yere aktaracak olan model, Renault yetkililerince yapılan son açıklamalara göre halen üzerinde devam eden çalışmaların yer aldığı ‘Rotary’ tip bir otomatik şanzımanı da kullanıcılarına sunabilir.

Renault’nun dizel bir motor kullanıp kullanmayacağı veya elde hazır bulunan bu benzinli motoru geliştirip geliştirmeyeceği ise halen kesin değil. Önümüzdeki yılın 2. yarısına ancak yetişebileceğinden söz edilen modelin tamamen aydınlanması için biraz zaman gerekiyor.

oiHZSC.jpg

QHlpcY.jpg

yeTXZj.jpg

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Madem yeni bir model çıkartıyorsun biraz estetik olsun ,o kocaman aynalar ,çirkin kapı açma kolları..
Paylaşım için teşekkürler..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Logo'yu büyüte büyüte yakında arabayı sırf logo şeklinde imal edecek Röno... :)

Fakat; nabza göre şerbet vermeyi çok iyi biliyorlar, bu açıdan takdir ediyorum teneke imalatçılarını... ;)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Logo'yu büyüte büyüte yakında arabayı sırf logo şeklinde imal edecek Röno... :)

Fakat; nabza göre şerbet vermeyi çok iyi biliyorlar, bu açıdan takdir ediyorum teneke imalatçılarını... ;)
Kardeşimle Latitude'a bindik. Bu ne ya abi direksiyon Broadwayi hatırlatıyor ambleme bak dedi. Aynı şey benim kafamdan da geçmişti. Logo büyüdükçe gözümü tırmalıyor.

Üst Alt