Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar..

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
2010 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı
Gençler bayramınız kutlu olsun.
93 yaşında anam var, ordan biliyorum.Güzel bir adetimizdir, bayramın ilk günleri aile, akraba, mahalle büyükleri ziyaret edilir.O kadar kendilerini yalnız hissediyorlarki, evlat olarak el öpmeye gittiğinizde inanın çok seviniyorlar. Aman ihmal etmeyin.

Bir de bu güzel günü süratle, dikkatsizlikle üzüntüye çevirmeyin.

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
93 yaşında anam var, ordan biliyorum.Güzel bir adetimizdir, bayramın ilk günleri aile, akraba, mahalle büyükleri ziyaret edilir.O kadar kendilerini yalnız hissediyorlarki, evlat olarak el öpmeye gittiğinizde inanın çok seviniyorlar. Aman ihmal etmeyin.

Gitgide bu adetlerin azaldığını görüyoruz

İnşallah ziyaretlerimizi yapalım.

Herkesin bayramı kutlu, mutlu, huzurlu olsun.

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sabah bayram mesaji atan bizim bolumdeki stajere cvp olarak evdeyim musaitim cikolatamda kolonyamda bozuk param var gelebilirsin diye cvp attim.
Essek bana iban numarasini yolladi :-D:-D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Abi zaman ve mekan hızla değişiyor... Allah herkese dinî vecibelerimizi ve güzel hasletlerimizi en iyi şekilde yapmayı nasip eder inşallah...

Sağlıcakla hayırlı bayramlar, bereketli cumalar...

Üst Alt