Mazda 323 BJ (1999-03) Protege Farı Olur mu? Yapalım mı?

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Hocam bende başladığım bir işi bitirmemeyi sevmem. Fakat eldeki verilere ve fiyat fayda oranına girince işler biraz değişiyor. Tampon vs bulmak bunlar gerçekten vakit, Bilgi ve imkan isteyen meseleler. En zoruda tedarik. Birde canımı sıkan araçta klima olmaması. Klima için sürekli arayış içerisindeyim fakat motoru bulsam radyatörü bulamıyorum radyatörü bulsam evapadör mü diyorlar içteki radyatör onu hiç bulamıyorum. Şöyle elinde klimalı perte çıkmış bir 323 olan çıkmacı bulsam hemen alacam.
klima ben çok araştırdım 1.5-2 arası anahtar teslim yapıyorlar ama hiç biri önermiyor bu işi. Fabrikanın verdiği verimliliği vermiyor takanlar da var. arabayı satıp klimalısını alıyor. klimaya vericeğiniz 2 lira ile aracınızı satın üstüne ekleyin biraz sabır diyin güzel bir mazda bulursunuz.

Mlbozkurt

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
klima ben çok araştırdım 1.5-2 arası anahtar teslim yapıyorlar ama hiç biri önermiyor bu işi. Fabrikanın verdiği verimliliği vermiyor takanlar da var. arabayı satıp klimalısını alıyor. klimaya vericeğiniz 2 lira ile aracınızı satın üstüne ekleyin biraz sabır diyin güzel bir mazda bulursunuz.
Hocam direk aynı parçalar monte edildiğinde bir problemin olmaması gerekir. Bakalım Mazda 6 var bir tane arefe günü bakacam

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
Suzuki Swift 98
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Bu konuya dönüşümün nasıl gerçekleştiğini gösteren konu ile nokta koyalım,

Üst Alt