Pasta Cila, Boya Koruma ve Yıkama

demirhan

Katılımcı
Araç Markası
2012 İmp.Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Kapalı garaj dışında herşey dediklerinden daha üst seviyede yapılmakta. Yalnız o pütürcükler beni deli edecek,pasta cilaya da zaman yok.Kaplamadan zaten çok pahalı diye vazgeçtim.

Kaplama çok sıkıntı. Herhangi bir çizik ufak dokunmalar veya ufak göçüklerde bu kaplamanında o bölgede tekrar uygulanması gerekiyor. Buna da güzel paralar istiyorlar haberiniz olsun.

eserbaba

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi Sedan
sanırım İstanbuldasın. Ankarada olsan müthiş pasta cila yapan bir ustam var.

demirhan

Katılımcı
Araç Markası
2012 İmp.Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Adres ve isim alabilirsem sevinirim @eserbaba, farları halletmem lazım gözüme çok takılıyor. Fiyatları nasıl?

ozgurlukyolda

Katılımcı
Yazın İstanbul'dan su içecez,bekleyeyim mi yazı...

beklemeni öneririm hatta şiddetle öneririm :) zaten önümüz kış aracını ne kadar koruyabileceksin ? yıkamacın ne kadar iyi ? süngeri ne kadar kaliteli ? yıkadıgı araçtan sonra senın aracını yıkamaya başlamadan önce süngerini sıcak suda yıkıyıp temizliyormu vs vs diye gidiyor.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
beklemeni öneririm hatta şiddetle öneririm :) zaten önümüz kış aracını ne kadar koruyabileceksin ? yıkamacın ne kadar iyi ? süngeri ne kadar kaliteli ? yıkadıgı araçtan sonra senın aracını yıkamaya başlamadan önce süngerini sıcak suda yıkıyıp temizliyormu vs vs diye gidiyor.
Kendim yıkıyorum :D

eserbaba

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi Sedan
Adres ve isim alabilirsem sevinirim @eserbaba, farları halletmem lazım gözüme çok takılıyor. Fiyatları nasıl?
1 ya önce far temizliği yaptım ustama. 100 tl ama inanılmaz fark oluyor ve garantisini de veriyor. numarasını veririm düşünürsen slmı sole bu fiyata yapar. yada gitmden ben ararım onu

demirhan

Katılımcı
Araç Markası
2012 İmp.Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
1 ya önce far temizliği yaptım ustama. 100 tl ama inanılmaz fark oluyor ve garantisini de veriyor. numarasını veririm düşünürsen slmı sole bu fiyata yapar. yada gitmden ben ararım onu

Özelden atarsan numarasını sevinirim.

Üst Alt