Özel Seri Chevrolet Camaro Geliyor

Forlan

Gri Atmaca
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan


Chevrolet tamamen yenilenmiş Camaro’yu 16 Mayıs’ta tanıtmak için hazırlanıyor ve şirket özel bir seri üzerinde çalışıyor.

Henüz resmi olmasa da, Chevrolet’in son zamanlarda “Krypton” ve “Camaro Krypton” adları için Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisine başvurduğu belirtiliyor. Öyle gözüküyor ki otomobil üreticisi 25 Mart 2016 da vizyona girecek olan Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmi ile bağlantılı özel model üzerinde çalışıyor. Henüz kesin olmasa da şirketin Superman için özel bir varyant oluşturmak için bolca vakti var.
 

Forlan

Gri Atmaca
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
  • #4


Yeni Chevrolet Camaro’nun, CNBC’nin “Squawk Box” adlı TV programında fotoğrafları yayımlandı.

Yarın tanıtılmasını beklediğimiz 2016 model Chevrolet Camaro, beklenmedik bir şekilde TV’den karşımıza çıktı. Fotoğraflara baktığımızda Camaro, agresif yapısını modern bir görünüme kavuşturmuş.

Yeni LED ön farlarıyla dikkat çeken Camaro, arkada farklı iki egzoz çıkışına sahip. Bu şekilde zaten kışkırtıcı görünen Camaro’dan fazlasını isteyenler ise, SS versiyonuna yönelmeli. Çünkü SS versiyonunda daha büyük ön ve arka tampon, hava yarıkları olan bir kaput, daha sportif bir iç tasarım ve 4 tane egzoz çıkışı olacak.

Teknik veriler konusunda ise şu an için kesin bir bilgi yok. Anlaşılan o ki, geçtiğimiz sene Avrupalılaşan Ford Mustang’in başarısı Chevrolet’yi de etkilemiş.

 
Üst Alt