Otomotiv Dünyasındaki Gelişmeler - Haberler (Genel)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Toyota Corolla'nın hibrit motorlu yeni versiyonunun ülkemizdeki başlangıç fiyatı, 137.500 TL olarak belirlendi.

42516

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Japonya ve AB üyelerinden oluşan 40 ülke, yeni geliştirilecek araçlarda otomatik fren sisteminin yer alması konusunda anlaşmaya vardı.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Yeni Focus'u yollarda göreniniz var mı? Plazada inceledim ilk etapta göze garip geliyor. Sanki umduğumu bulamadım tasarım açısından.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yeni Focus'u yollarda göreniniz var mı? Plazada inceledim ilk etapta göze garip geliyor. Sanki umduğumu bulamadım tasarım açısından.
Arkası çok kötü, toplama bir şey yapılmış gibi duruyor, Egea yapacakken dur biraz da şuna benzesin demiş gibi tasarımcı. Göz gördükçe alışır illaki de ben beğenmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon, Tesla'nın en büyük rakiplerinden biri olarak gösterilen ABD çıkışlı Rivian firmasına 700 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
2019 Ford Kuga'nın hibrit motorlu versiyonunun, bu yılın son aylarına doğru satışta olması bekleniyor.

42758

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
SEAT'ın Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttığı yeni konsept otomobili Minimo, 2 kişilik oturma kapasitesine ve 5G teknolojisine sahip olacak.

42812

Üst Alt