Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
canım benim senin onları alman için özgür gibi kredi patlatman lazım;);)
Deli misin sen ya? Ben hala İpek'in 3 liralık şampuanını kullanıyorum. Duş jeli pahalı olduğundan onun yerine de şampuan kullanıyorum. ;) Ayrıca Haziran'a kadar hayatımı idame ettirmem için gerekli olan tüketim maddeleri (çay, şeker, ekmek ve cuğara) haricinde para harcamamayı düşünüyorum. :D

@ozgur35 boş bidonları atma da ben onlara deterjanlı su koyup hava atarım. :p

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Birincisi Autofinesse Finale
İkincisi Sonax Bsd
img1527177950470.jpg

Finale az biraz daha mat bi parlaklık var, kılcal çizikleri göstermiyor, uygulama esnasında iz kalmıyor
Sonax daha parlak görünüm verıyor ama uygulaması cok zor, iz bırakma olasılıgınız var, kılcal çizikleri Finale gibi gizlemiyor.
İki ürün de çok güzel ben çok beğendim. İkisinin de artı ve eksileri var: Parlaklık, kılcal çizik gizleme, uygulama kolaylığı .. gibi. Çok parlak isteyenler Bsd'ye yönelebilir, bi tık tokluk olsun çok cavcaklı olmasın diyenler Finale'ye. Uygulama olarak Finale çok rahat. Yalnız mango kokusu arıları çekiyor arılardan korkan varsa kullanmasın :D

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Finale ile güzel yorumlar aldim iki gündur ilginc bi sekilde. Özellikle arabayi dukkanlarinin önune park ettigim esnaflardan. Sıfır mı diyen bile oldu o derece, arac pek piyasada taninmadigi icin olsa gerek

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Özgürün arabaya yaptığı bakımın yarısını bırak arabama kendime yapmıyorum :D Özgür arabayı satarken haber ver takas edelim kanki bunu sat :D:D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
@Bayraktar
Carpex money clip kartla Kipada 4 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    202.1 KB · Görüntüleme: 24

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Torpidoya kullanmazsan sıkıntı yok.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Spritz sıkıyom. Ama Carpexin de torpidoya bi zararı olmuyor. 7 sene 3 farklı arabaya sıktım sıkıntı olmadı. Carpex, Sptriz gibi mat bi görüntü vermiyor. Parlak görüntü veriyor. Bu da ön konsolun cama yansımasına ve görüş açının azalmasına neden oluyor. Tek dezavantıjı bu. Spritz de araç sanki sıfır bayıden cıkmış gıbı oluyor harıka bi ürün tek geçerim. Kullanım için mikrofiber bez kullanılabilir ama ben ince olan 20 cmlik araba süngeri tercih ediyorum. Çünkü bez ile gösterge ekranını çizme ihtimali yüksek. Bez kılcal çizik bırakıyor
afspritz-5.png

Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Geçen benzer bir şey paylaşıldı sanırım, yansıma muazzam tam çözemedim araç nerede diye

Üst Alt