Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ürünlerim İstanbul'dan geliyormuş, kargocunun karşısındaki kırathanede bekliyorum sabah 9 dan beri, saat 1-2 gibi teslim alıcam. Çok heycanlıyım biran önce hepsini denemeli koklamalıyım :kyfmyrn:

korayoz7

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Ürünlerim İstanbul'dan geliyormuş, kargocunun karşısındaki kırathanede bekliyorum sabah 9 dan beri, saat 1-2 gibi teslim alıcam. Çok heycanlıyım biran önce hepsini denemeli koklamalıyım :kyfmyrn:
Özgür hocam benim anlamadığım aynı ürün 500 ml 50 lira ama 5 lt olani 25 lira nasıl oluyor bu is

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Özgür hocam benim anlamadığım aynı ürün 500 ml 50 lira ama 5 lt olani 25 lira nasıl oluyor bu is
5 litre degıl abı. 5 litrelık bıdondan doldurcak şişeye 500 ml göndercek. Açık ürün alıyorsunuz yani. Bu deterjancıdan kadınlar alıyor ya acık ürün ucuza o muhabbet :D Orijinal ürünü bölerek satıyor satıcı

korayoz7

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Beyaz
5 litre degıl abı. 5 litrelık bıdondan doldurcak şişeye 500 ml göndercek. Açık ürün alıyorsunuz yani. Bu deterjancıdan kadınlar alıyor ya acık ürün ucuza o muhabbet :D Orijinal ürünü bölerek satıyor satıcı
:D:D:DSağol hocam aydinlattıgin için cahilliğimize ver:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lafin gelişi hocam dün bakmistimda gönderiye fiyatı az daha düşündü 42 liraymış:bsmagryr::D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ürünleri aldım Harika ambalajlanmıs. Erikli su sisesine koyup yolamamislar cok guzel fis fis mat beyaz siseye urunleri doldurmuslar her şiseye de marka ve ürün adini basmislar. Hepsi orijinal koku ve renk ve kivamdan belli Finale hindistancevizi mango kokuyor süt rengi, crystal de yesil keskin kekik nane mentol kokusu var İron out da bildigimiz tuz ruhu kokuyor anasini satiyim :D Revive zaten orijinal ürün o da jöle gibi pasifik mavi. Kaliteli tel ile aksam foto atarim. Bu arada ürunlerde akitma yok bi ara yamacdetailingden almistim patlak geldi yok tutanak yok bilmem ne ama magdur etmediler sagolsunlar onlar da iyi firma

Bu arada elimde orijinal İron out fıs fıs kutusu var onu kullancam lakin Crsytal ve Finale yok Elinde fazla olup da satan var mi? Veya hediye eden cengaver?

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ürünleri aldım Harika ambalajlanmıs. Erikli su sisesine koyup yolamamislar cok guzel fis fis mat beyaz siseye urunleri doldurmuslar her şiseye de marka ve ürün adini basmislar. Hepsi orijinal koku ve renk ve kivamdan belli Finale hindistancevizi mango kokuyor süt rengi, crystal de yesil keskin kekik nane mentol kokusu var İron out da bildigimiz tuz ruhu kokuyor anasini satiyim :D Revive zaten orijinal ürün o da jöle gibi pasifik mavi. Kaliteli tel ile aksam foto atarim. Bu arada ürunlerde akitma yok bi ara yamacdetailingden almistim patlak geldi yok tutanak yok bilmem ne ama magdur etmediler sagolsunlar onlar da iyi firma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada elimde orijinairon out fıs fıs kurusu var onu kullancam lakin Crsytal ve Finale yok Elinde fazla olup da satan var mi? Veya hediye eden cengaver?
Güle güle fıslatmak nasip olsun. :)

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
20180523_200137.jpg

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive