Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bugün aracımı temizlerken dikkatimi cektide koltuklarda(siyah) solma mevcut bunlara ne yapılabilir ve iç plastiklerde solacakmış gibi duruyor kendine getirme şansımız var mı ki?
İç akşam için istediğiniz tarzda bir ürün paylaştım bir sayfa geride olması lazım
Sizin LED ile ilgili konu güme gitti heralde

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Arkadaşlar bu bölgeye hiçbir ürün uygulamadım şimdiye kadar ve görüntüsü beni rahatsız ediyor. Hep aklımda ama doğru ürünü bulamadım.
Plastık koruyucu ürün alıcam. Şu ürünü kullanan var mı ?
Ürünü uyguladıktan sonra parlak bi görüntü istemiyom cayır cayır parlamasın. Plastık, mat satin sıfır dokusuna ulaşmalı mat bi görüntü istiyorum.
Auto Finesse - Revive 250ml

Araç @MutluTEKİR hocamın. BEnım araçtan çekemedım yanımda değil peder aldı gitti işi varmış :D. Forumda tarif edebilceğim en iyi foto buydu. Hocam kusura bakma :)
P_20180520_083003_vHDR_On.jpg

Su iticilik özelliği

Son düzenleme:

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Torpido parlatıcılar bir süre etki ediyor. İçeride 1 aya yakın etkisi var. Dışarıda daha kısa sürer tabi.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Arkadaşlar bu bölgeye hiçbir ürün uygulamadım şimdiye kadar ve görüntüsü beni rahatsız ediyor. Hep aklımda ama doğru ürünü bulamadım.
Plastık koruyucu ürün alıcam. Şu ürünü kullanan var mı ?
Ürünü uyguladıktan sonra parlak bi görüntü istemiyom cayır cayır parlamasın. Plastık, mat satin sıfır dokusuna ulaşmalı mat bi görüntü istiyorum.
Auto Finesse - Revive 250ml

Araç @MutluTEKİR hocamın. BEnım araçtan çekemedım yanımda değil peder aldı gitti işi varmış :D. Forumda tarif edebilceğim en iyi foto buydu. Hocam kusura bakma :)
Ekli dosyayı görüntüle 33231

Su iticilik özelliği
Ürüne vereceğin parayla servisten parçanın yenisini istesene? :p

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Plastik aksamlar icin daha uzun sureli ve daha kalici cozum istiyorsan; nano bir urun olan Gtechniq C4 kullanabilirsin @ozgur35...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Arkadaşlar aramızda
Autofınesse ürünleri kullan çok kişi var
Şuan ''erdemboya'' da Bölünmüş Ürün olarak satısı var
Örnegın
65 tl lık 500 ml Fınale 25 tl,
53 tl lık Crystal 500 ml 20 tl,
75 tl lik İron out sadece 40 tl
100 tl kargo beleş
Bölünmüş olarak (orıjınal 5 kılo dan bölunnmus)
AUTO FINESSE DEMİR TOZU TEMİZLEYİCİ - IRON OUT SPREY BAŞLIKLI ŞİŞEDE BÖLÜNMÜŞ 500 ML.
AUTO FINESSE FINALE YÜZEY TEMİZLEYİCİ-HIZLI CİLA SPREY BAŞLIKLI ŞİŞEDE BÖLÜNMÜŞ 500 ML
AUTO FINESSE CAM TEMİZLEYİCİ CRYSTAL BÖLÜNMÜŞ 500 ML.
Orijinalleri
Auto Finesse Crystal Glass Cleaner - Cam Temizleyici Sprey Fiyatı
Auto Fınesse Iron Out - Demir Tozu Temizleyici 500ml - n11.com
Auto Finesse Detaylı Temizlik Spreyi - Finale 500ml - n11.com

Peşin fiyatına 6 ya bölüyor İş bank. İki ürün fıyatına dünyayı aldık :D
Adsız.png

Son düzenleme:
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Arkadaşlar aramızda
Autofınesse ürünleri kullan çok kişi var
Şuan ''erdemboya'' da Bölünmüş Ürün olarak satısı var
Örnegın
65 tl lık 500 ml Fınale 25 tl,
53 tl lık Crystal 500 ml 20 tl,
75 tl lik İron out sadece 40 tl
100 tl kargo beleş
Bölünmüş olarak (orıjınal 5 kılo dan bölunnmus)
AUTO FINESSE DEMİR TOZU TEMİZLEYİCİ - IRON OUT SPREY BAŞLIKLI ŞİŞEDE BÖLÜNMÜŞ 500 ML.
AUTO FINESSE FINALE YÜZEY TEMİZLEYİCİ-HIZLI CİLA SPREY BAŞLIKLI ŞİŞEDE BÖLÜNMÜŞ 500 ML
AUTO FINESSE CAM TEMİZLEYİCİ CRYSTAL BÖLÜNMÜŞ 500 ML.
Orijinalleri
Auto Finesse Crystal Glass Cleaner - Cam Temizleyici Sprey Fiyatı
Auto Fınesse Iron Out - Demir Tozu Temizleyici 500ml - n11.com
Auto Finesse Detaylı Temizlik Spreyi - Finale 500ml - n11.com

Peşin fiyatına 6 ya bölüyor İş bank. İki ürün fıyatına dünyayı aldık :D
Ekli dosyayı görüntüle 33267

Mantıklı fiyat ama bölünmüş şişe dediğin olay güven vermiyor bana, tanımadığım biriyse gözümle görmeden almam :confused:

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Vallahi ben alıyorum ürünleri gayette güzel. Düzgün sitelerden alışveriş yaparsanız sorun yaşamazsınız. Bölünmüş ürünleri yinede tercih etmeyecek arkadaşlar var ise konu açıp, ortak 5lt lik ürünleri alıp kendimizde bölebiliriz. Ben varım....

Buarada Auto Finesse Spritz ve Finale isteyen olursa 1lt lik olarak almıştım 500ml lerini aldığım fiyatın yarısına verebilirim. Ayrıca amwayin fısfıslarından gereksiz bir gaz eşliğinde fazladan sipariş ettim isteyen olursa onlardan da aldığım fiyata verebilirim. Konsantre ürünler için birebirdir.

Tabanca Püskürtücülü Şişe AMWAY HOME™

Not: Ürünler sadece Ankara içi elden teslime uygundur. Bende olmayan ürünlerle değişim de mümkündür :)

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Mantıklı fiyat ama bölünmüş şişe dediğin olay güven vermiyor bana, tanımadığım biriyse gözümle görmeden almam :confused:
n11 fırmasıyla da calışıyorlar. Ben zaten içine su katılmış mı katılmamıs mı kıvamından kokusundan anlarım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vallahi ben alıyorum ürünleri gayette güzel. Düzgün sitelerden alışveriş yaparsanız sorun yaşamazsınız. Bölünmüş ürünleri yinede tercih etmeyecek arkadaşlar var ise konu açıp, ortak 5lt lik ürünleri alıp kendimizde bölebiliriz. Ben varım....

Buarada Auto Finesse Spritz ve Finale isteyen olursa 1lt lik olarak almıştım 500ml lerini aldığım fiyatın yarısına verebilirim. Ayrıca amwayin fısfıslarından gereksiz bir gaz eşliğinde fazladan sipariş ettim isteyen olursa onlardan da aldığım fiyata verebilirim. Konsantre ürünler için birebirdir.

Tabanca Püskürtücülü Şişe AMWAY HOME™

Not: Ürünler sadece Ankara içi elden teslime uygundur. Bende olmayan ürünlerle değişim de mümkündür :)
Abi herkes aynı ürünleri kulanıyor. Aslında 5 kilo alsak 4 e 5 e bölsek çok çok daha uyguna gelıcek. Ama onu organıze edemıyoruz bir, ikincisi de benım ürünüm bıttgınde dıger kişinin ürünü bitmiyor ihtiyacı olmuyor o sıkıntı organize olamıyoruz :D Dana gırer gibi 5 kişi girsek 5 er kiloluk 4 5 ürün alsak, bedava herkesin 1 yıllık ürünü olur. Hepımız aynı ürünleri kullanıyor sonucta

Son düzenleme:

Üst Alt