Alınık Otomatik Vites Mazda

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Elimizden geldiğince tabi ki yardımcı olmak isteriz.
Sadece otomatik ve Mazda derseniz karşımıza sadece sarı siteden 524 adet Mazda çıkıyor, olmazsa başka bir marka model derseniz o zaman 428.265 adet araç çıkıyor.
Bütçeniz , araç sınıfı B-C-D , sedan veya hb ve bir ihtimal SW ,renk tercihi vs. vs.
Ne kadar fazla detay yazarsanız arama koşullarımız o kadar kolaylaşır.

hitci20

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kızıl Kahve Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Model ve bütçe nedir?
Hayırlı olsun inşallah şimdiden.
Veli abi, teşekkür ettim. Mazda 6, Mazda 3 bütçe 250. Tam otomatik şanzımanı sorun çıkarmayacak başka marka ve modeller de olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elimizden geldiğince tabi ki yardımcı olmak isteriz.
Sadece otomatik ve Mazda derseniz karşımıza sadece sarı siteden 524 adet Mazda çıkıyor, olmazsa başka bir marka model derseniz o zaman 428.265 adet araç çıkıyor.
Bütçeniz , araç sınıfı B-C-D , sedan veya hb ve bir ihtimal SW ,renk tercihi vs. vs.
Ne kadar fazla detay yazarsanız arama koşullarımız o kadar kolaylaşır.
Teşekkür ettim. Mazda 6, Mazda 3 bütçe 250. Tam otomatik şanzımanı sorun çıkarmayacak başka marka ve modeller de olur. İlk tercih sedan, sonrası hb.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Tam otomatik şanzımanı sorun çıkarmayacak başka marka ve modeller de olur.
Burda beni yakalıyorsun
Bu noktada ayrılıyoruz. Işık hızıyla hemde :)

04-06 legacy de arayabilirsiniz, Accord belki olabilir, Hondadan Civic eklenebilir. Cvt'gillerden Lancer olabilir. Pek hazetmem cvt hissiyatından ama sakın kullanıcı için sorun olmaz. Çok temiz olmak kaydıyla Sebring seçeneklere eklenebilir. Corolla yine bu pazara girer sedan olarak çok tipsiz olmasına karşın sorunsuzdur.

hitci20

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kızıl Kahve Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Burda beni yakalıyorsun

Bu noktada ayrılıyoruz. Işık hızıyla hemde :)

04-06 legacy de arayabilirsiniz, Accord belki olabilir, Hondadan Civic eklenebilir. Cvt'gillerden Lancer olabilir. Pek hazetmem cvt hissiyatından ama sakın kullanıcı için sorun olmaz. Çok temiz olmak kaydıyla Sebring seçeneklere eklenebilir. Corolla yine bu pazara girer sedan olarak çok tipsiz olmasına karşın sorunsuzdur.
Subaru çok severim ancak bulunduğum bölgede ustasını bulmak hayli zor, kaldı ki işinin ehli Mazda ustalarını da hayli geç buldum. Burada beni yakalıyorsun kısmını anlamadım,kusura kalma.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Subaru çok severim ancak bulunduğum bölgede ustasını bulmak hayli zor, kaldı ki işinin ehli Mazda ustalarını da hayli geç buldum. Burada beni yakalıyorsun kısmını anlamadım,kusura kalma.
İstediğin kriterlerde Subaru Legacy aracı var ve satılık yalnız fiyat kriterinize uymuyor demek istemiş.

Üst Alt