Orijinal Yedek Parça ve Bakım Ürünleri

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Murat hocam merhaba; mağazalar açıldı mı? Gerçi benim araç için parça az olur muhtemelen ama merak ettim..

Şu an sadece trendyol aktif. Hepsiburadayı kapattık. Trendyolu kan emici bilirdik ama hepsiburada'nın yanında melek gibi kalıyorlar :)

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Şu an sadece trendyol aktif. Hepsiburadayı kapattık. Trendyolu kan emici bilirdik ama hepsiburada'nın yanında melek gibi kalıyorlar :)

İyi satışlar dilerim üstadım. Tahmin ettiğim gibi 98 626 için çok seçenek yok :rolleyes: Daha yeni çamurluk sinyali almıştım iade sürem geçti yoksa düşünebilirdim led sinyalleri. Vites topuzu bizim araca uyar diye düşünüyorum, acaba 626 için uygulanmış resim olma ihtimali varmı elinde?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İyi satışlar dilerim üstadım. Tahmin ettiğim gibi 98 626 için çok seçenek yok :rolleyes: Daha yeni çamurluk sinyali almıştım iade sürem geçti yoksa düşünebilirdim led sinyalleri. Vites topuzu bizim araca uyar diye düşünüyorum, acaba 626 için uygulanmış resim olma ihtimali varmı elinde?

Görsel yok ama araçtaki topuzu söküp ölçüm yapma şansınız olursa ortaya çıkar. 626 için yedek parçaları genelde siparişle getiriyoruz.

Üst Alt