Satılık Onkyo Ev Sinema Sistemi

Capella

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 GD
Araç Renk ve Tip
Beyaz / HB
Beyler, bayanlar.

Evde fazlalığa çıkan zamanının ödüllü en sinema sistemimi satıyorum.
Onkyo HTR-370. 5.1
Ses kalitesi gerçekten iddalı, müzik dinlemektende zevk alabileceğiniz bir sistem.
Çalışmayan aksamı, arızası, tamir görmüş bir yanı yoktur.
Fiyat 1400 TL

40683

40684

40685

40686

40687

Capella

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 GD
Araç Renk ve Tip
Beyaz / HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kule tipi seviyom ;)

bende bir anda 3 adet ev sinema sistemi oldu.
Sony TV kullanıyorum ve aynı serinin 7.1 anfisini almıştım ama Onkyo çok met edilince 850$ karşılığı bu cihazı da almış bulundum ve uzun süre kullandım.
sonra lg 5.1 hediye geldi,(sanki çok ihtiyacım varmış gibi) kolonları kule tipiydi bende görüntüsü açısından Onkyo'yu söküp lg'yi kurdum ama LG reciever olarak kullanılmıyordu sadece kendi sistemi oldukça 5.1 surround veren bir cihazdı.
Durum böyle olunca Sony 7.1 e LG'nin kolonlarını 5.1 moda çevirerek eve yerleştirdim ve Onkyo boşa çıktı.
Dilersen LG BH4530 var elimde onuda daha cüzzi bir rakama verebilirim :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
bende bir anda 3 adet ev sinema sistemi oldu.
Sony TV kullanıyorum ve aynı serinin 7.1 anfisini almıştım ama Onkyo çok met edilince 850$ karşılığı bu cihazı da almış bulundum ve uzun süre kullandım.
sonra lg 5.1 hediye geldi,(sanki çok ihtiyacım varmış gibi) kolonları kule tipiydi bende görüntüsü açısından Onkyo'yu söküp lg'yi kurdum ama LG reciever olarak kullanılmıyordu sadece kendi sistemi oldukça 5.1 surround veren bir cihazdı.
Durum böyle olunca Sony 7.1 e LG'nin kolonlarını 5.1 moda çevirerek eve yerleştirdim ve Onkyo boşa çıktı.
Dilersen LG BH4530 var elimde onuda daha cüzzi bir rakama verebilirim :D
Teşekkür ederim ama ben biraz daha kaba şeyleri seviyorum.

Kule içinde 20cm woofer falan olmalı.

Önceki sattıgım sistemde 2 kule içinde 4x20cm
2x 8cm
2x tweter
+ Sağ sol center hoparlörleri vardı.

Yine bu tarz bişey tercih ederdim ama şuan için eve oto müzik sistemi kurmayı planlıyorum açıkcası planlar biraz farklı.

Capella

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 GD
Araç Renk ve Tip
Beyaz / HB
Teşekkür ederim ama ben biraz daha kaba şeyleri seviyorum.

Kule içinde 20cm woofer falan olmalı.

Önceki sattıgım sistemde 2 kule içinde 4x20cm
2x 8cm
2x tweter
+ Sağ sol center hoparlörleri vardı.

Yine bu tarz bişey tercih ederdim ama şuan için eve oto müzik sistemi kurmayı planlıyorum açıkcası planlar biraz farklı.

Bende evde oto sistemi çok kurdum tek soğutan beni adaptör veya akü düzeneği oldu.
30cm 4 adet tsw301f subwoofer kurdum eve adaptör yüzünden hiç bir zaman tam randıman alamadım.
Onkyo ev içi ses ihtiyacımı karşıladı, ödülü gerçekten hak etmiş, odayı yıkarcasına ses veriyor ama her zaman yeni şeyler denemeli seninde yapacağın gibi ;)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bende evde oto sistemi çok kurdum tek soğutan beni adaptör veya akü düzeneği oldu.
30cm 4 adet tsw301f subwoofer kurdum eve adaptör yüzünden hiç bir zaman tam randıman alamadım.
Onkyo ev içi ses ihtiyacımı karşıladı, ödülü gerçekten hak etmiş, odayı yıkarcasına ses veriyor ama her zaman yeni şeyler denemeli seninde yapacağın gibi ;)
Ben evde 2x30 cm pioneer 121spl bassı 2x600rms ile besliyordum tam hatırlayamıyorum ama 2x60A aküm vardı + kapasitör + otomatik akü sarj aleti çok rahat çalıyordu.

Karşı evin arkasındaki binadan çıgırıyorlardı bassıı kıs diye :)

Capella

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 GD
Araç Renk ve Tip
Beyaz / HB
Ben evde 2x30 cm pioneer 121spl bassı 2x600rms ile besliyordum tam hatırlayamıyorum ama 2x60A aküm vardı + kapasitör + otomatik akü sarj aleti çok rahat çalıyordu.

Karşı evin arkasındaki binadan çıgırıyorlardı bassıı kıs diye :)

Ben hep klasik cihazlarla uğraştım, eski cihazlar çok daha fazla akım çeker rms'ler düşük ama ne hikmetse akü düşmanı.
Tabi ki 301'ler yanında birer takım kardeşlerini de bağlayınca 1200W rms'in üstüne çıkmışlardı :)
BU forumda da bu işlere gönül verenleri bulduğuma sevindim :)
40689

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ben hep klasik cihazlarla uğraştım, eski cihazlar çok daha fazla akım çeker rms'ler düşük ama ne hikmetse akü düşmanı.
Tabi ki 301'ler yanında birer takım kardeşlerini de bağlayınca 1200W rms'in üstüne çıkmışlardı :)
BU forumda da bu işlere gönül verenleri bulduğuma sevindim :)
Ekli dosyayı görüntüle 40689
A-B class ile D class ayırımı bundan dolayı var A sömürür :) , D tasarruftur ama A yürür :)

Rms az olunca sarmıyor.

Sesi açtıgında burnun gıdıklanacak , saçlarının dibi kaşınacak ;)

Capella

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 GD
Araç Renk ve Tip
Beyaz / HB
A-B class ile D class ayırımı bundan dolayı var A sömürür :) , D tasarruftur ama A yürür :)

Rms az olunca sarmıyor.

Sesi açtıgında burnun gıdıklanacak , saçlarının dibi kaşınacak ;)

Aynen dediğin gibi o nedenle ilk defa teknolojik bir ana ünite taktım arabama, muhtemelen de yeni serilerden az ama etkili cihazlarla bir sistem yapacağım. tabi aracımız tamamen bittiğinde. :)

Üst Alt