My Mazda Servisini Kullanan Var mı?

Araç Markası
Mazda 3 HB Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Mavi - Reflex
Merhaba,1.5 ay önce yeni Mazda 3 aldım.Alırken bayiye (Damla)mail adresimi de vermiştim.My Mazda uygulamasına girmek istediğimde mailimi tanımadı ve hesap açamadım.Bununla ilgili olarak defalarca servisle ve Mazda genel merkezle görüştüm ama durum düzelmedi,halen giremiyorum bu uygulamaya.En son 1000 km bakımında da servisi uyardım,ama 3 hafta geçmesine rağmen durum düzelmedi.Sanıyorum Mazda Türkiye için veri tabanında müşteri güncellemesi devasa zor bir olay :mad:
1 hafta önce tekrar Mazda merkeze şikayet yazdım,ama dönmediler.
İçinizde MyMazda servisini kullanan var mı?İşlevsel bir şey mi?
Teşekkürler.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Belki @ktaskan kullanıyordur, bilgi verir bize. Mazda Tr tarafından aşılmayacak bir sorun değil bu, neden bu kadar uzamış ilginç.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Keşke herkes bu ülkede yüklendiği misyonu gerektiği gibi yapsa da, bu tarz komik ve aşılmayacak sorunlar oluşmasa !! Yazacak satırlarca yorumum var bu konuda ama faydası olmaz, neden olmazına da girmek istemiyorum...

Çağrı merkezini arayarak, mail atarak, çok övündükleri ve her sorun için takipte kalın dedikleri sosyal medya adreslerini kullanarak sorununuzu iletmekten başka bir çözüm öneremiyorum maalesef.

:(

Araç Markası
Mazda 3 HB Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Mavi - Reflex
Mazda.com.tr resmi sitesinde sağ üstte link var,buradan giriliyor.Android uygulaması bildiğim kadarıyla yok.

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Ben üye olmaya çalıştım ama mail adresim servisteki ile aynı olmadığı için kabul etmedi.
Zaten daha önce servise mail adresi vermemiştim :)
Bir dahaki gittiğimde güncelletip deneyeceğim.

Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Bende gireyim dedim ama bana da mail adresi yanlış diyor. Mail adresim doğru servis teki adres. Ugrasamam daha da

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
My mazda uygulamasını bugün kullanmaya başladım. Servise gittiğinizde dijital servis kaydınızı da oluştursunlar oraya bilgilerinizi mail adresinizi girsinler ondan sonra kullanabilirsiniz. Servis geçmişinizi vb. herşeyi görebilirsiniz

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Merhaba,1.5 ay önce yeni Mazda 3 aldım.Alırken bayiye (Damla)mail adresimi de vermiştim.My Mazda uygulamasına girmek istediğimde mailimi tanımadı ve hesap açamadım.Bununla ilgili olarak defalarca servisle ve Mazda genel merkezle görüştüm ama durum düzelmedi,halen giremiyorum bu uygulamaya.En son 1000 km bakımında da servisi uyardım,ama 3 hafta geçmesine rağmen durum düzelmedi.Sanıyorum Mazda Türkiye için veri tabanında müşteri güncellemesi devasa zor bir olay :mad:
Teşekkürler.
Eğer yakınsanız, Astoria AVM'ye gidin. Mazda A blokta, yardımcı olurlar.

Biraz saçma ama en sağlıklısı bu olur :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
My mazda uygulamasını bugün kullanmaya başladım. Servise gittiğinizde dijital servis kaydınızı da oluştursunlar oraya bilgilerinizi mail adresinizi girsinler ondan sonra kullanabilirsiniz. Servis geçmişinizi vb. herşeyi görebilirsiniz
Bilgi için teşekkürler

Araç Markası
Mazda 3 HB Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Mavi - Reflex
Mazda tarafından mail geldi,my mazdaya kayıt yaptırın diye.mail girdim,sonra şasi no istedi son 6 hane,onu da girdikten sonra uygulamaya ulaştım.Servit kayıtları takip ediliyor.Güzel bir uygulama.

Araç Markası
Mazda 3 Power 2014
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Teşekkürler.
Merhaba , bende yeni aldım sayılır ve iki hafta önce dediğiniz işlemi Damla aracılığı ile hallettim. Yanlız şöyle bir konu var girişte şasi no veya posta kodunu giriniz diyor siz hangisini girerseniz girin lakin ikisininde sisteme girilmiş olması gerekiyor. Ben ancak ondan sonra halledebildim. Servis müdürü Yanlış hatırlamıyorsa Zehra Hanım baya bir ilgilenmişti. Dilerseniz dediklerimi bi ona sorun, posta kutusu numarası vs tam girilmiş mi diye. Girilmemişse onlar hallediyorlar zaten.

Şu anda okudum halletmişsiniz. Güle güle kullanın, bu arada ios uygulaması mevcut.

Son düzenleme:
ben uye oldum serviste mailimi verdim kayit yapildi ve o an giris yaptim ama servistekiler one ya dediler yani daha bilmeyenler var hemde serviste.o ara ordaki calisanda girmeye calisti ama bi turlu beceremedi anlamadim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt