Mazda 3 BK (2003-09) Motor Alt Bölümünü Yere Vurdum

Emn

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah
Herkese merhaba arkadaşlar ben yaklaşık iki hafta önce arabanın altını biraz sert vurdum. O zaman farketmedim ama ileriki zamanlarda arabada gaza basınca uğultu mu desem titreme mi desem acayip rahatsız edici ses gelmeye baslayadi özellikle yokuslarlarda veya gaza yüklenince ses çok geliyor düz yolda bile gaza basarken gürültü titreme uğultu karışık bı durum neden kaynaklanıyor olabilir lütfen yardımcı olabilirmisin

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu şekilde kullanmanı tavsiye etmem, alt kısmında devir daim, içeride yağ pompası var önemli parçalar. İyi bir ustaya göstermeni tavsiye ederim.

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Uğultunun gazla mı yoksa aracın hızıyla mı orantılı olduğuna dikkat edin.
Gaz ile orantılıysa hızlı bir şekilde servise gidin bence.
Hızla orantılıysa alt plastik korumalar kırılmış olabilir. Bunun yaptığı rüzgar sesi olabilir.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Geçmiş olsun. Egzozu baştan aşağıya kontrol ettirmenizde fayda var.

Nausea

Katılımcı
Araç Markası
2017 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
En iyisi aracınızın kaldırılıp bakılması. Geçmiş olsun.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Herkese merhaba arkadaşlar ben yaklaşık iki hafta önce arabanın altını biraz sert vurdum. O zaman farketmedim ama ileriki zamanlarda arabada gaza basınca uğultu mu desem titreme mi desem acayip rahatsız edici ses gelmeye baslayadi özellikle yokuslarlarda veya gaza yüklenince ses çok geliyor düz yolda bile gaza basarken gürültü titreme uğultu karışık bı durum neden kaynaklanıyor olabilir lütfen yardımcı olabilirmisin
Aracı vurdugunuzda altına baktınızmı ?

Üst Alt