Mazda Xedos Sıfır Gibi

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Masallah hatta 4I kere masallah :) eski guzular ilgimi cekmez genelde ama bu bambaska bir sey. Eski modellerdeki nadir rastlanan bu temizlik ayri bir hayranlik sebebi

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
+1
Benimde düşüncem bu yönde. Çevremdekiler neden daha yüksek model bişey almıyorsun dediğinde bu cevabı vereyim bari :)
Geçenlerde takas 2007 model kliyoyla takas yaparmısın dedi birisi. Ben de senin araba pahalıdır bende para yok dedim. Doğru dedi. :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Geçenlerde takas 2007 model kliyoyla takas yaparmısın dedi birisi. Ben de senin araba pahalıdır bende para yok dedim. Doğru dedi. :D
Geçen @fatih.akbas.9615 anlattı, 45 bin liraya kılıyo almış kayınpederi ve araba bomboş diyor, Azmettim, daha ucuzuna İmpressive donanım Dizel Mazda alıp adama kahrından tekleme yaptırcam diyordu... :D :D İnşallah muvaffak olur.

Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Geçen @fatih.akbas.9615 anlattı, 45 bin liraya kılıyo almış kayınpederi ve araba bomboş diyor, Azmettim, daha ucuzuna İmpressive donanım Dizel Mazda alıp adama kahrından tekleme yaptırcam diyordu... :D :D İnşallah muvaffak olur.
Veli abim az kaldı düşünceleri gerçekleştirmeye

Bugün kaporayı gönderdim ilanı kaldırdı. Önümüzdeki hafta nasipse satış olur.

Moto G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt