Mazda Xedos 9 Rölanti Sorunu

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Benim de rolanti yüksekliği sorunum var. Rolanti ayarını sonuna kadar kapattım Ama fayda etmedi. Bilgisayara bağladılar, oksijen sensörünün Biri arıza veriyor. Sorun bunda mı bilmiyorum . Bu hafta sonuna kadar gelecek sondalar. Takınca bilgi veririm.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Benim de rolanti yüksekliği sorunum var. Rolanti ayarını sonuna kadar kapattım Ama fayda etmedi. Bilgisayara bağladılar, oksijen sensörünün Biri arıza veriyor. Sorun bunda mı bilmiyorum . Bu hafta sonuna kadar gelecek sondalar. Takınca bilgi veririm.
Düzelir abi inşallah.

Reactions: MX9

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Inşallah Arkadaşım.

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Merhaba arkadaşlar. Oksijen sensörleri değişti. Arıza kaydını da bugün sildirdim. Rolanti olayı düzeldi çok şükür.

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Amin abicim. Beni çok düşündürüyordu valla. map sensöründen korkuyordum iyi oldu.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Geçmiş olsun abi. Oksijen sensörlerinin hangisi değişti? İlk mesajda bir tanesi hata veriyor demişsin bu yüzden sormak istedim.

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
1 nolu arızalıydı, şansa bırakmak istemedim ikisini de değiştirdim.

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Teşekkürler arkadaşım.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hayırlı olsun. Daha bir keyifli olmuştur artık. :) Bizim araçlarda rölanti o kadar bilinçaltı yapmış ki arada sırada istemsiz şekilde devir saatine bakarken buluyorum kendimi. :)

Üst Alt