Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Mazda Xedos 9'lara ait kaynak buldukça paylaşmaya devam ediyorum. Böylece çok isteyip de Xedos almaya çekinen dostlarımıza (ismini söylemeyeyim de baş harfi @HakanEMRE ) :p cesaret vermiş olurum belki. Gördüğünüz gibi bildiğimiz ampuller kullanılıyor Xedos'larda da, korkulacak bir şey yok... :p

Neyse konuyu dağıtmadan hemen tablomuzu paylaşalım.

41984

Model yıllarına göre ufak tefek değişiklikler barındırmakta. Nedir bu model yılları ve versiyonlar diye merak ediyorsanız aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Ampul tiplerinin görsellerini merak edenler için de şöyle bir konumuz mevcut forumumuzda.

Xedos 9'da kullanılan iç ve dış tüm aydınlatmaların ampul değişimiyle ilgili yol gösterici çizimler de hemen şuracıkta. ;)

41983

Gösterge aydınlatmalarını da merak edenler varsa onun konusunu da çoktan paylaşmıştık, o da burada.

Daha ne olsun? Haydi, şimdi Xedos zamanı... :p

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Abi o zaman ters iş yapmış olmaz mıyız? Üst marka on plana gelir . Böyle iyi bence :)
Esasen benimde aklımda olan bir model ancak Kayseri gibi bir yerde epey cesaret istiyor.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Mazda Xedos 9'lara ait kaynak buldukça paylaşmaya devam ediyorum. Böylece çok isteyip de Xedos almaya çekinen dostlarımıza (ismini söylemeyeyim de baş harfi @HakanEMRE ) :p cesaret vermiş olurum belki.

Hamdi başganım Xedos konularının biraz daha birikmesini bekliyorum.
Hökümetin yerli araba yapacağı yok, konuların tam olunca hepsi inceleyerek yerli Xedos yapacağım Mazdagaraja'da ÖTV'siz satış yapacağım herkese Xedos sahibi olsun diye, hıh :naslyany:

Üst Alt