Mazda Xedos 9 Detaylı İnceleme Videosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Merhaba Dostlar,

Öncelikle Türkçe tanıtım videosuna hiç rast gelmediğim Xedos 9'lardaki bu eksikliği ivedilikle kapatmak amacıyla; hem de bir taraftan da daha konusunu açmaya fırsat bulamadığım yeni aracım Zedozcan'ı sizlerle tanıştırmak maksadıyla bir video hazırladım. :cool:

Videonun bu ilk bölümünde iç mekan detaylarına kısa süreli tecrübelerimle incelemeye/anlatmaya çalıştım, elimden geldiğince. Önümüzdeki günlerde dış ve motor aksamı detaylarını ve sürüş videolarını çekmeye çalışacağım. Bir yandan da guzuya yapacağımız tamirat/tadilat/bakım/yenileme/eksikleri giderme vs. gibi çalışmalarını da açacağım konuya ekleyeceğim, fırsat yakaladıkça videolarla paylaşmaya çalışacağım. Hatta tüm bu projenin sonunda da daha detaylı ve teknik bilgileri de bolca içeren ayrı bir inceleme videosu da sizleri bekliyor olacak inşallah. :harika:

Umarım yine güzel işlerle karşınızda olurum ve ihtiyar delikanlı guzumuzu yeniden tam manasıyla hayata döndürürüz. ;) Önerilere ve eleştirilere açığım, yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt