Mazda Xedos 9 Aksesuar ve Parça Paylaşımları

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Forumda kullanıcı kalmasa bile, ileride bir çok kişinin işine yarayabilecek bir arşiv oluşturacağız. Konu altında; sadece alınmış, oluru test edilmiş ürünler paylaşılacaktır...

Paspas takımı;
Kalıbı ve kalitesi çok güzel. Kırmızı nakış ile mazda logosu var. Aldığım ürün 2250 gram, satıcıda farklı kalitelerde ve farklı renk kombinasyonlarıda var. Fakat onlar 750 gram. Çok inceler ve ince oluşu hem yıpranmayı hem katlanmayı kolaylaştırır.

paspas.PNG

Silecek takımı;
Herhangi bir ek müdahaleye gerek kalmadan takılabiliyor.

silecek.PNG

Silikon sprey;
Eskiyen fitillerimizi biraz canladırmak için ideal bir ürün. Toz vs tutmuyor.

sprey.PNG

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Forumda kullanıcı kalmasa bile, ileride bir çok kişinin işine yarayabilecek bir arşiv oluşturacağız. Konu altında; sadece alınmış, oluru test edilmiş ürünler paylaşılacaktır...

Paspas takımı;
Kalıbı ve kalitesi çok güzel. Kırmızı nakış ile mazda logosu var. Aldığım ürün 2250 gram, satıcıda farklı kalitelerde ve farklı renk kombinasyonlarıda var. Fakat onlar 750 gram. Çok inceler ve ince oluşu hem yıpranmayı hem katlanmayı kolaylaştırır.

Silecek takımı;
Herhangi bir ek müdahaleye gerek kalmadan takılabiliyor.

Silikon sprey;
Eskiyen fitillerimizi biraz canladırmak için ideal bir ürün. Toz vs tutmuyor.

Tavsiyem;
Zamanla linklerin Cortlama ihtimaline karşı parça kodu veya isim vs olan ekran görüntüsünü de eklemen olur Murat.

For example

IMG_20230513_233852.jpg

Edit, ilk mesaja ben ekleyiverdim, bişi deel... :huhuu:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

metoxedos9

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
hayırlı günler hepinize iyisinizdir inşallah xedos 9 sanroof düğmesi lazım nerden temin edebilirim

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Yukarıda silecek süpürgesini görünce aklıma geldi, sormak istedim. Ben aracım için Bosch Eco bilmem ne aldım, 2 ay sonra ses yapmaya başladı. Sonra Bosch Aero Twin mi ne aldım pahalı olandan, ondan da memnun değilim. Şu inwells daha mı kalitelidir?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
hayırlı günler hepinize iyisinizdir inşallah xedos 9 sanroof düğmesi lazım nerden temin edebilirim

Düğme mi yoksa kontrol ünitesi komple mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda silecek süpürgesini görünce aklıma geldi, sormak istedim. Ben aracım için Bosch Eco bilmem ne aldım, 2 ay sonra ses yapmaya başladı. Sonra Bosch Aero Twin mi ne aldım pahalı olandan, ondan da memnun değilim. Şu inwells daha mı kalitelidir?

İnwells sıradan piyasa ürünüdür, ama parasının hakkını verir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Üç harfli marketlerden aldıklarım ancak bir sezon götürüyor, inwells iki sezondan fazla götürdü üçüncü kışı göremeden araç satıldı.

İşini görür.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi o meseleye araç alınmadan önce karar verilmesi gerekir :) böyle bir araç için parça bulunduğu an, bulunduğuna şükredilip anında alınmalı.
Aynen öyle ama tik kadar düğmeye 250 dolar artı kargo yol yemek vs. ödemek de bizim gibi gelişmemek için direnen ülke insanları için zulüm oluyor maalesef. Aşağı yukarı bir asgari ücrete, düğme... Reyizime helal olsun valla, bir kez daha takdir ettim.:krsn:

Üst Alt