Mazda Serileri Videolarla Parça Değişimi

Skynet

Mazda Tutkudur...
Araç Markası
1991 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Merhaba

Mazda serilerinin parça değişimleri ile ilgili tamirat videolarından bir grup linki paylaşmak istedim.

Tamirat işlerine eli yatkın olan ve ekipmanı olan arkadaşların yapabileceği türden videolarda bazı parçaların nasıl sökülüp yenisi ile değişiminin nasıl yapıldığı konusunda bilgileri içeriyor.

En azından bu konularda el yeteneği olmayan arkadaşların ilgili bir tamiratta ustanın neleri değiştirdiği hakkında bilgi vereceğini umuyorum.

Yabancı sitelerde daha çok bu tarz tamirat videoları paylaşılırken bizde pek paylaşım yok. Daha bunlar gibi çok video var ancak genel problemler olarak ben bunları seçerek ekledim.

İnşallah herkese faydalı olur.

Sağlıcakla.

Mazda 3 Ön Tabla Değişimi ---

Mazda 323 F Teker Bilyası Değişimi ---

Mazda 626 Z Rot Değişimi ----

Mazda 6 Ön Fren Disk Değişimi ---

Mazda 3 Arka Porya Değişimi ---

Mazda 3 Ön Amortisör Değişimi ---

Mazda 323 Oksijen Sensörü Temizlenmesi ---

Mazda 323 Gösterge Ampülleri Değişimi ---

Mazda 626 Arka Fren Merkezi Değişimi ---

Mazda 626 Arka Amortisör Değişimi ---

Mazda 6 Polen Filtresi Değişimi --- How to replace pollen filter Mazda 6 GY TUTORIAL | AUTODOC

Mazda 626 Fren Disk ve Balata Değişimi --- How to replace front brake discs and brake pads Mazda 626 GF TUTORIAL | AUTODOC

Mazda 6 Viraj Denge Kolu Takozları Değişimi --- How to replace rear stabilizer bushes Mazda 6 GY TUTORIAL | AUTODOC

Mazda 626 Far Ampülü Değişimi --- How to replace headlight lamp bulb Mazda 626 GF TUTORIAL | AUTODOC

Mazda 323 Arka Viraj Denge Rot Değişimi --- How to replace rear anti roll bar link on Mazda 323 | Tutorial HD

Mazda 323 Bagaj Amortisör Değişimi --- How to replace tailgate struts on MAZDA 323 TUTORIAL | AUTODOC

Mazda 323 Rot Başı Değişimi --- How to replace a track rod end on Mazda 323 | Tutorial HD

Üst Alt