Alınık Mazda Premacy 1.8 Arıyorum

serhatsalam

Sessiz
Araç Markası
Mazda Premacy
Araç Renk ve Tip
MPV
MErhaba arkadaşlar,Reno scenic aracımı sattım ve bir hovardalık yapmak istiyorum ve Premacy almak istiyorum.Tekliflere açığım

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
MErhaba arkadaşlar,Reno scenic aracımı sattım ve bir hovardalık yapmak istiyorum ve Premacy almak istiyorum.Tekliflere açığım
Premacy'nin kıyısından dönüp Mitsubishi space star almış ve üç yıldan beri fazlasıyla memnun olmuş biri olarak premacy yerine uzay yıldızını tavsiye ederim.

serhatsalam

Sessiz
Araç Markası
Mazda Premacy
Araç Renk ve Tip
MPV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Premacy'nin kıyısından dönüp Mitsubishi space star almış ve üç yıldan beri fazlasıyla memnun olmuş biri olarak premacy yerine uzay yıldızını tavsiye ederim.
2001 carismadan ben çok çektim gözümü korkutuyor. mazda premacy uzun zamandır bakıyorum ve müşteri olduğum iki arabanın da masrafı vardı üçüncüsü çok temizdi ama kismet olmadı. En kötü ihtimal gene scenic

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2001 carismadan ben çok çektim gözümü korkutuyor. mazda premacy uzun zamandır bakıyorum ve müşteri olduğum iki arabanın da masrafı vardı üçüncüsü çok temizdi ama kismet olmadı. En kötü ihtimal gene scenic
Carisma ile bunun motorları farklı, premacy dizel değilse ve lpg varsa zaten Carisma'dan çektiğini de aratır.

Üst Alt