Mazda CX-30'u Tanıttı

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Şu sıralarda Cenevre Otomobil Fuarı'nda dünya lansmanı yapılan SUV ailesinin en yeni üyesi CX-30

43061

43064

43067

43066

43065

43062

43063

Son düzenleme:

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Ben de beğendim, isimlendirmede 4 kullanımını tercih etmemişler belli, Çin' de satılan modeli ile karışmasın diye....farklı coğrafyalarda olsa aynı isimde iki aracın olması uygun olmazdı. Ben çok aykırı bulmadım aslında, farklı bir konumlandırma için mesaj da barındırıyor gibi geldi....iyi bir fiyat politikası ile Türkiye' de iş yapar ancak gelir mi! Bekleyeceğiz....

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben de beğendim, isimlendirmede 4 kullanımını tercih etmemişler belli, Çin' de satılan modeli ile karışmasın diye....farklı coğrafyalarda olsa aynı isimde iki aracın olması uygun olmazdı. Ben çok aykırı bulmadım aslında, farklı bir konumlandırma için mesaj da barındırıyor gibi geldi....iyi bir fiyat politikası ile Türkiye' de iş yapar ancak gelir mi! Bekleyeceğiz....
İllaki gelir de ne kadar alınabilir seviyelerde olur orası muamma, çünkü muhtemelen 2.0 Skyactiv-X, 2.0 Skyactiv-G ve 1.8 Skyactiv-D seçenekleri olacak, haliyle vergiyle birlikte fiyat ne olur belirsiz, bekleyelim bakalım.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bunu alsak kapının önüne koysak.

-komşu hayırlı olsun
--sağolasın
-komşu bu en boşumu sis farı bile yok der :)

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Tasarım güzelde alt bölümün komple plastik olması hoş durmamış, kanımca işi basitleştirmiş. Hele dodikler :kötü: Arabanın neredeyse yarısı plastik...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bunu alsak kapının önüne koysak.

-komşu hayırlı olsun
--sağolasın
-komşu bu en boşumu sis farı bile yok der :)

Boş yapma komşu dersin... :D
Mazda 3’ün Suv versiyonu CX-5 değil mi zaten?Ya da ben yanlış mı biliyorum?
Bu mantıkla bakarsak, Mazda 6 platformuna CX-5 inşa edilmişti, Mazda 2 üzerine de Cx3... Şimdi ise, yeni Mazda 3 çizgileri ile Cx-30 tasarlanmış oluyor gibi.

Üst Alt