Mazda Cx-3 Yan Basamak

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
forumda cx 3 kullanıcısı pek kimse yok anlaşılan :) ben yavaş yavaş yazmaya başlayayım dedım bugun kısmetse mazdacıların tabiriyle guzuya :) yan basamak taktıracaz bakalım inşallah güzel olursa resim yüklerim

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bakalım hocam serviste aksesuar çok pahalı yurt dışı da ben yapamıyorum anlamıyorum çünkü bir aksesuar cıdan temin ettik takacaz inşallah aslında çok güzel şeyler var aliexpres te ama

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Evet sayenizde Cx 3 konuları biraz harektlensin artık ;) Cx3 e çok yakışıyor aksesuar, muhtemelen çok güzel olacak, paylaşımları bekliyoruz.

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Evet hocam anlaşılan bi bizde var cx 3 valla ilk mazda arabam araba keyifli ama insanın aklına lan bi bizmi aldık kimsede yok acaba kötümü yaptık diyorum ama yollarda tek olunca da güzel oluyor
Bakalım akşam resim atarım muhtemelen

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda şahsına münhasır bir markadır hocam herkeste olsa kıymeti kalmaz :) Bence keyfini çıkartın çok güzel bir guzunuz var. Aktif olursanız bizim için de iyi olur gözümüz bayram eder :p

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Hocam daha önce başka forum okuyordum ama burası gerçekten hareketli bende fırsat oldukça yazarım bayağı zevkli

Sağ taraftaki takıldı bakalım

Ekli dosyalar

• IMG_20161028_180026.jpg
    IMG_20161028_180026.jpg
    54.2 KB · Görüntüleme: 109
Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Beyaz renk ile daha güzel uyum sağlamış. Paylaşım için teşekkürler. Bitmiş halini de bekliyoruz hocam.

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Eyvallah bitsin atacam teşekkür ederim

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Teşekkür ederim arkadaşlar üst çıta düşünmüyorum hocam ama ön arka tampon ekleri var ama servis pahalı istiyor ayarlayabilirsem onları takarız yeter bakacaz artık jantlar orijinali hocam üzerinde ki bi ara servis boyuyor idi ama ben yaptırmadım

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Teşekkür ederim arkadaşlar üst çıta düşünmüyorum hocam ama ön arka tampon ekleri var ama servis pahalı istiyor ayarlayabilirsem onları takarız yeter bakacaz artık jantlar orijinali hocam üzerinde ki bi ara servis boyuyor idi ama ben yaptırmadım
Sizin donanım hangi paket hocam. Serviste indirim var yüzde 20 aklınıza yatarsa değerlendirebilirsiniz

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Refleks paket benim araba sorayım bakalım bir

Üst Alt