Satılık Mazda Çıkma ve Sıfır Yedek Parça

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sekostiyan

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 Protege
Araç Renk ve Tip
Şampanya Sedan
Öncelikle merhaba bu forumda yeniyim size bir sorunumu anlatacağım umarım yardımcı olursunuz 2004 model mazda 323 bir araca sahip bazı parçalarında sıkıntı çekiyorum şimdi ise hidrolim direksiyon pompası arızalandı ve çoğu yerde bulmak imkansız nerde bulabilirim yada önereceğiniz bir yer varmı önceliğim sıfır olması umarım yardımcı olursunuz iyi günler

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Öncelikle merhaba bu forumda yeniyim size bir sorunumu anlatacağım umarım yardımcı olursunuz 2004 model mazda 323 bir araca sahip bazı parçalarında sıkıntı çekiyorum şimdi ise hidrolim direksiyon pompası arızalandı ve çoğu yerde bulmak imkansız nerde bulabilirim yada önereceğiniz bir yer varmı önceliğim sıfır olması umarım yardımcı olursunuz iyi günler
Mesajının taşındığı bu konudan her türlü yedek parça hususunda yardım alabilirsin.

@HakanEMRE

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sıfır, çıkma fiyat ve stok bilgisi yarın verilecektir....

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
@Sekostiyan
Sıfır yan sanayi üretim olandan şuan yok (gelecek ama tarihi belli değil) çıkma orijinal muhayyer var 450 ₺, bilgi.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Herkese selamlar...

Yaklaşık 6-7 aydır yedek parça temini için burdan veya başka sosyal ortamlardan iletişime geçenlere yardımcı olmaya çalıştım lakin verdiğim emeğin karşılığı alamadım.
İstenen yada sorulan parçalar hakkında menşeini, fotoğrafını kısaca detaylı bilgi vermeme rağmen dönüş çok çok az oldu hal böyle olunca verilen emek ve zaman boşa gidiyor...
Fiyatlardan dolayı dönüş olmuyor dicem ama bazen müşterinin almayacağını tahmin ettiğimden (daha önce bir kaç defa parça sormuş ama herhangi bir alışveriş olmamış) maliyetinin bile altında fiyat söylüyorum yine almıyor. Sanırım aklında bir limit var o fiyat olursa alırım olmazsa almam idare ederim diye düşünerek alışveriş olmuyor...Anladım ki fiziki bir dükkan olmadan ve o şehrin piyasasına göre parça stoğu yapmadıktan sonra sanal alemde bu işlerin pek tadı yok...
Velhasıl parça işinde vakit kaybetmektense oto elektrik işine daha çok vakit ayıracağım.
Forumun aktif üyelerine yani daha önce az çok telefon bağlantısı kurduğum arkadaşların ağabeylerin parça talebi olursa yine yardımcı olmaya çalışırım. Herkese keyifli forumlar olsun...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Seni çok iyi anlıyorum Hakan. Allah yolunu açık etsin, verdiğin emekler için de teşekkürler. Far tadilatlarına devam bence de ;)

:kkk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt