Mazda 929 Efsanesi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
3 litre hacminde, 193 beygir güç üretebilen bir v6 motora sahip Mazda modelidir. Araç sadece sedan karoser seçeneğiyle piyasaya sunulmuştur.
91 yılına kadar Royal Classic modeliyle köşeli hatlara sahip şeklide üretilip, 92 yılından sonra hatlar değiştirilmiş türkçe tabiriyle yumurta kasa :) şekilde üretilmiştir.

Japon aracından beklenmeyecek büyüklükte bir karosere sahip olup, zamanına göre bayağı lüks bir araçtır.

Değişen süspansiyon sistemine sahip bir araçtır. Tek düğmeyle spor ya da rahat kullanıma geçirebiliyorsunuz. Yüksek hızlarda kendisi "pin pin" diye öterek 'aman hacım napıyorsun' :) diye süspansiyonlarını sertleştirmektedir.

Düşük hızlarda amerikan arabası gibi sallana sallana sanki bir gemideymişcesine kullanabiliyorsunuz.

2000+ model birçok araçta olmayan donanım ve tasarımı 90'lı yılların başında yapan Mazdayı ayakta alkışlamamak lazım.

http://youtu.be/sE_WW1f4Ltk

90fea08632da820d34d48831e2787817.jpg

1d21bec54b63e4491600b80a2148299a.jpg

01d24ba156dd56d60ccdff54fa54b208.jpg

d1af526f32fe85762a17be3554b9cc63.jpg

3362322e865665c9b78ebb0e7f465185.jpg

09882e2f98765e99d6411acfcf6e379a.jpg

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Hakan abi sen bu araçlardan birine sahip olmazsan gözün açık gider heralde :D Şaka maka mükemmel araçlar :)

Güneş

Katılımcı
Araç Markası
+12 GLX Traktör
Araç Renk ve Tip
Metalik Gri
Hakan Temizini bulmak lazım diyeceğim ama öyle bir araç yoktur diye düşünüyorum.
Aslında ilanda ki araca bir şeyler daha yapsa şöyle 13-14 gibi alınıp toplanabilir.
6-7 ay öncesinde vardı bir ilan patlıcan moru idi 27 yazmıştı ama bak o alınırdı kusursuzdu çünkü. Kim aldı acep merak ettim kesin garaja koyup sakladı ha ;D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hakan Temizini bulmak lazım diyeceğim ama öyle bir araç yoktur diye düşünüyorum.
Aslında ilanda ki araca bir şeyler daha yapsa şöyle 13-14 gibi alınıp toplanabilir.
6-7 ay öncesinde vardı bir ilan patlıcan moru idi 27 yazmıştı ama bak o alınırdı kusursuzdu çünkü. Kim aldı acep merak ettim kesin garaja koyup sakladı ha ;D
Tahmin ettiğin gibi hatasız değildi abi o araç, 17 bin civarı satıldı geçen ay :)

Önden bi kazası vardı, parça bulamayıp el yapımı bir panjur takılmıştı :) birazda apaçi tarzı olduğu için çok ilgimi cekmedi açıkçası

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Güneş

Katılımcı
Araç Markası
+12 GLX Traktör
Araç Renk ve Tip
Metalik Gri
Tahmin ettiğin gibi hatasız değildi abi o araç, 17 bin civarı satıldı geçen ay :)

Önden bi kazası vardı, parça bulamayıp el yapımı bir panjur takılmıştı :) birazda apaçi tarzı olduğu için çok ilgimi cekmedi açıkçası

Kaza yapmadan önceki hali için konuşuyorum. Daha eski görmüştüm sanki onu

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Kaza yapmadan önceki hali için konuşuyorum. Daha eski görmüştüm sanki onu
Suanki sahibinden önceki 2010 da almış gözüküyordu. Büyük bir kaza değil tahminimce ama el yapımı parça falan takınca orjinallik kalmıyor.

İlanını paylaştığım araçda daha önce Bursadan satışa çıktı yanılmıyorsam. Plaka açık olsa değişmediyse anlardım. Eğer o araç ise km ile oynamışlar. Geçen sene 300 binin üzerindeydi şimdi 200 bin :)

İstihbaratlar bu kadar şimdilik :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Güzel konu, teşekkürler Hakan...

Mazda neye veya kime inanarak bu aracın üretimini sonlandırdı anlamak güç gerçekten... Devamı Mazda 6 bile değil bu donanım ve yapıdaki bir guzunun.

Güneş

Katılımcı
Araç Markası
+12 GLX Traktör
Araç Renk ve Tip
Metalik Gri
Suanki sahibinden önceki 2010 da almış gözüküyordu. Büyük bir kaza değil tahminimce ama el yapımı parça falan takınca orjinallik kalmıyor.

İlanını paylaştığım araçda daha önce Bursadan satışa çıktı yanılmıyorsam. Plaka açık olsa değişmediyse anlardım. Eğer o araç ise km ile oynamışlar. Geçen sene 300 binin üzerindeydi şimdi 200 bin :)

İstihbaratlar bu kadar şimdilik :D

Eyvallah. CIA'de yada MOSSAD veya KGB ile yada MI6 ile bir bağın yok dimi ;D :2funny:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Emekli oldum ben artık abi, onun için Sentia alcam. Emekli arabası :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Demek ki Senle konuşurken kelimelerimizi ileride bize karşı kullanmaman yada delil olarak veya hakkımızda araştırma yapmaman için seçmek gerekecek kardeşim :2funny: :egy:
Sıkıntı yok abi. Garajdaki forumdaşların güvenlik soruşturması yapılıyor, olumsuz olan varsa gereği yapılıyor

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip