Mazda 626 İçin Cam Rüzgarlığı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
1993 model 626 besili guzum için çok yerde cam rüzgarlığı aramıştım, serviste bile "bulamayız" demişlerdi, Okan'a sormadım o ayrı, sorsam kesin bulabilirdi ama sonradan ben vazgeçmiştim...

Şimdi ihtiyacı olanlara bi tüyo vereyim...

Efsane kasa diye tabir edilen Toyota Corolla'ların cam rüzgarlıkları bizim tombak kasa 626'lara bire bir uyuyor.

Hade kolay gele... ;)

Son düzenleme:

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Resimler paylasir ise cok daha iyi hayirli olsun

Evet ben aldım arkadaşlar Toyotanın Corolla modelinin 92-97 aralığına olanlar uyum sağladı ancak bir iki işlem gerekiyor kısmi kasma var üst kısımda açık kalan yeri alttan silikonla gizlice doldurduk süper uyum oldu..
1 hafta 10 gün içinde resimleri hazırlarım (Malum arabam sanayide)

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Oguzhan bizimkine ne uyum saglayan palio ve albea var ama ikisindede ufakdan aciklik kaliyo denemek gerek

Bakın bakalım nasıl durmuş...
Şuan önlere taktım arkaları takmadım daha ve önlerin nikalajını sonra yapacağım..
Daha öncede belirttiğim gibi hafif kasma ve işlem gerekli ama sonuç güzel..

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hiç olmamasından iyidir. Yakından inceleme imkanı olmadığı için, buradan gayet oturmuş duruyor

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Bilen vardır illakide; 2004-2009 mazda 3 lere cam rüzgarlık bulamayan arkadaşlara duyrulur. Megan 2 nin ön cam rüzgarlığı birebir uyar. Ben kullanmaktayım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sonsuz teşekkürler Mustafa, gayet faydalı bilgi oldu... Dağarcığa not edelim hemen... ;)

Üst Alt