Mazda 626 GF Station Wagon Dizel Versiyonu Nasıldır?

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
iyi günler arkadaşlar benim araç 1994 626 hb bir üst kasanın statıon wagon dizel versiyonunu almak istiyorum bu araç hakkında bigi almak istiyorum torku rampası nasıldır fiyatları nasıldır rampada vites küçültmek istemiyorum alternatif olarak 136 hp lik versiyonuda olabilir bu 136 hp ler nasıl anlaşılır.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Üst kasanın Sw olup benzinlisini bulmak bile çok zorken Dizel daha zor bulunur.
İlanlarda SW dizele hiç denk gelmedim.

Sw olanlarda Sedan dizeller ile aynı turbo dizel motor vardır. Performansından şüphe etmeye gerek yok, tabi motor durumu iyiyse...

Forumda dediğiniz araçtan sahip olan yok. Olsa tecrübelerini alırdık :)

136 lıklarında performans olarak 115'ten farkını hissemedim ben.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hem SW olacak, hem Mazda olacak, hem de 626 olacak... :rolleyes:

Bu kriterleri bir arada bulursan da; tork mork, rampa performansına bakılacak. :)

İşin şakası bir tarafa bu kriterleri bir araya toplayabilmek benim düşünceme göre; mümkün değil gibi... Geçen yıl Antalya'da SW son kasa dizel 626 vardı, bir daha da ilanlarda görmedim, duymadım... Bir tane de, gümrükten çıkma Mazda 6 sw dizel vardı, başka da 6 görmedim.

Allah gönlüne göre hayırlısını verir de, nasip olursa bolca bilgi ve paylaşım bekliyoruz. :)

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Hem SW olacak, hem Mazda olacak, hem de 626 olacak... :rolleyes:

Bu kriterleri bir arada bulursan da; tork mork, rampa performansına bakılacak. :)

İşin şakası bir tarafa bu kriterleri bir araya toplayabilmek benim düşünceme göre; mümkün değil gibi... Geçen yıl Antalya'da SW son kasa dizel 626 vardı, bir daha da ilanlarda görmedim, duymadım... Bir tane de, gümrükten çıkma Mazda 6 sw dizel vardı, başka da 6 görmedim.

Allah gönlüne göre hayırlısını verir de, nasip olursa bolca bilgi ve paylaşım bekliyoruz. :)
Hem SW hem Mazda hem 626 hem de Dizel demek istedin heralde veli abi :)

Orhan

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 Ditd
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Dizeli Bulmak imkansız ise Ben Buldum Domestos ;) Mazda 626 Ditd 2.0 Motor 2001 Model Saygılar

Orhan

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 Ditd
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Yok SW Değil Hatchbag İşte Zor Olanı Başardım sanırım bende Dizelini Bularak onu demek istedim :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yok SW Değil Hatchbag İşte Zor Olanı Başardım sanırım bende Dizelini Bularak onu demek istedim :D
Dizeli zor ama hem dizel hem de SW çok çok zor ben onu anlatmak istemiştim... :) :)

Çünki bizde SW kültürü yok denecek kadar az. Maalesef !!

Adam gidiyor, odun gibi dobloya biniyor kangoya biniyor araba niyetine ama SW alıp keyfini sürmek aklına gelmiyor... Neden? Çünki; "piyasası yok" :p :D

Mazda626Turbo

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 SW TR`tek
Benim mazda dizel ve sw 1992 model orijinalinde superjarş olup 80hp idi şuan ise 185 hp de yürüyor Mazda626 türkiye safyasında bulabilirsiniz

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Benim mazda dizel ve sw 1992 model orijinalinde superjarş olup 80hp idi şuan ise 185 hp de yürüyor Mazda626 türkiye safyasında bulabilirsiniz
Aracınız için yeni konu açıp tanıtabilirsiniz. Diğer platformlarda sayfa-konu oluşturma şansı yok ve bilgiler belli zaman sonra kayboluyor. Yabancı bir siteye ilgi göstermektense yerli olan bu platforma emek harcamak her zaman daha mantıklıdır. İyi forumlar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim maracımıel ve sw 1992 model orijinalinde superjarş olup 80hp idi şuan ise 185 hp de yürüyor Mazda626 türkiye safyasında bulabilirsiniz
Sizin yerinizde olsam bu platformda nadide bir çiçek olan aracımı en ince ayrıntısına kadar tanıtıp, fotoğraf ve video ile ortaya koyup ilk olmanın keyfini sürerek bizlere de göz banyosu yaptırırdım.

Sosyal medya ve forumlarda teknik olarak mazdagaraj kadar dolu ikinci bir yer yok çünkü.

Bkz. Kütüphane Bölümü.

Mazda Modelleri

Mazda Dünyası | Mazda Garaj

.

Üst Alt