Mazda 626 GF (1997-02) Triger Sente Ayarı

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Siz internetten 323 bj kasa zm(de) motor fotosuna bakın
Bide mazda 626 gf kasa fs motor fotosuna bakın hangisi sizinki anlarsınız

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Benim sente ayarını yapamamışlardı. Arabada çekiş namına birşey kalmamıştı. Yakıta etkisini hesaplayamamıştım kısa süre kullandım. Aman ustayı iyi seçin benim başımı Sivas'ta çok ağrıttılar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Allah Allah ruhsatta da 1600 motor yazıyor. Hem daha önce seri ilanlarda çok denk gelmiştim. 98 model 626 olarak. İşkillendim şimdi.

Konu; Şubat ayında açmış olduğun konu ile birleştirildi...

Tamamen yanlış yoldasın, senin aracında ve bir alt kasalardaki 626'larda 1.6 motor yok, önce bunu netleştirmen gerekiyor yoksa yanlış üzerine doğru inşa etmek zor olur.

Ge Ve Gf Kasalarda 1,6 Motor Yok Diye Bİliyorum..Muhtemelen Vergiden Kaçmak İçin Katakulli ye Getirip Ruhsata 1.6 Motor Olarak İşlenmiştir..

Evet olayın gerçek hikayesi muhtemelen böyle, Türk zekası ve uyanıklığı ya da üç kağıtçılığı diyelim... Maalesef !!

sekand

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda mazda genel müdürlüğüne mail attım ve uygunluk belgesi istedim. Bakalım nasıl gelecek. Aynende dediğiniz gibiymiş vergi için 1.6 yazılmış. Uygunluk gelirse 2000 motor yaptıracağım. Peki 98 ile 99 modelin sente ayarı aynımı acaba.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda mazda genel müdürlüğüne mail attım ve uygunluk belgesi istedim. Bakalım nasıl gelecek. Aynende dediğiniz gibiymiş vergi için 1.6 yazılmış. Uygunluk gelirse 2000 motor yaptıracağım. Peki 98 ile 99 modelin sente ayarı aynımı acaba.

Motor aynı olduğu için ayarı da aynıdır...

sekand

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
evet arkadaşlar. ruhsattan takiple aracın dosyasına ulaştık. ve dosyada 2000 olduğunu trafikçiden öğrendik. benden önceki sahibininde vergiden dolayı 1600 yaptırdığınıda öğrenmiş olduk. Ruhsata 2000 diye işlettik. aynende bu kasalarda 1,6 yokmuş meğer

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ülke ülke olacak ki; o ruhsata 1.6 yazan dingilden bütün zarar karşılansın... Ama nerdeeee...

Yapanın yanına kâr kaldığı muz cumhuriyeti olunca kimse hırsızlara hesap sormuyor...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Eski aracimdada 1.6 yaziyordu ama vergi yine 1839cc den oduyor idim

Üst Alt