Mazda 626 GE 92-97 Accent Era Sis Farları Montajı

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Sen düğme ve sisleri al elektrikciye sür aracı, gerekeni yapar ;)

Nasıl bi kablo kullandım hatırlamıyorum kablo ve roleyi elektrikci aldı. Ama sis farı kablosu nette satılıyor bir araştır istersen
Baktım abi abi 150 lira yazıyor şaşırdım açıkçası biz kendimiz bagli caz bi arkadaş var ama kablodan emin olmak istiyoruz düğme için nereye bakmami onerirsin abi

HTC Desire 820G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Kendin anlıyorsan bağla derim, yoksa tüm sorumluluk kendine ait olur. :)
Geçen paylaştığım ayak alti led bağlantılarını vs arkadaşım yaptı elektrik alanı daha önce elektronik montaj bölümünde calisiyodu becerikli abliyorda bilgisi de var kendi arabası gibi ödeniyor su an düğme role kablo sorununu çözmek lazım yoksa abim elektrikciye yaptıracağım @domestos

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Geçen paylaştığım ayak alti led bağlantılarını vs arkadaşım yaptı elektrik alanı daha önce elektronik montaj bölümünde calisiyodu becerikli abliyorda bilgisi de var kendi arabası gibi ödeniyor su an düğme role kablo sorununu çözmek lazım yoksa abim elektrikciye yaptıracağım @domestos

Buradaki çelişkiye istinaden ben uyarımı yaptım... Elektrikten anlayan birisi zaten kablo, röle vs. olaylarını sormaz, geçer başına bağlantıyı yapar, değilse de sorumluluk montajı yapana ait olur. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Baktım abi abi 150 lira yazıyor şaşırdım açıkçası biz kendimiz bagli caz bi arkadaş var ama kablodan emin olmak istiyoruz düğme için nereye bakmami onerirsin abi

Ben çıkmacıdan düğme alırken Mazda 3 ün orjinal sis kablosuda vardı, fiyatıda makuldu diye hatırlıyorum ama almadım. Parçacılara git elbet uygun kablo vardır.

Düğme için Faruk Dumlu veya Çavuşoğlu Mazdaya sor

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Buradaki çelişkiye istinaden ben uyarımı yaptım... Elektrikten anlayan birisi zaten kablo, röle vs. olaylarını sormaz, geçer başına bağlantıyı yapar, değilse de sorumluluk montajı yapana ait olur. :)
Doğru diyorsun abi :)

Ben çıkmacıdan düğme alırken Mazda 3 ün orjinal sis kablosuda vardı, fiyatıda makuldu diye hatırlıyorum ama almadım. Parçacılara git elbet uygun kablo vardır.

Düğme için Faruk Dumlu veya Çavuşoğlu Mazdaya sor
İkisiyle de iletişime geceyim ben abi eyvallah sağol yoruyorum sizleri

Moderatörün son düzenlenenleri:

emredalkiran

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Merhaba
Benim 94 626 da sis fari var ama clari kirik. Birinin ici de kirik ama 2 side yaniyor. Taorci buldum 300 dedi tamirine. Bu accent era sis farini istanbulda montaj yapacak elektrikci var midir acaba? Syg

emredalkiran

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Sag farimin ici kirilmisti. Depo marka aldim degistirmeye gittim elektrikciye. O sirada sis farlarini da soyledim. Bakti etti soktu eskisini. Bu uymaz buraya cok bosluk kaliyor dedi. Buldugum resimleri gosterdim o zaman da isik kenarlara gider gene de oturmaz yerine ben yapamam dedi. Kaldik yine.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sag farimin ici kirilmisti. Depo marka aldim degistirmeye gittim elektrikciye. O sirada sis farlarini da soyledim. Bakti etti soktu eskisini. Bu uymaz buraya cok bosluk kaliyor dedi. Buldugum resimleri gosterdim o zaman da isik kenarlara gider gene de oturmaz yerine ben yapamam dedi. Kaldik yine.
Usta, kibarca "yerim dar" demiş... :D

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Hangisi uyumlu olan arkadaşlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191227-140614~2.png
    Screenshot_20191227-140614~2.png
    414.5 KB · Görüntüleme: 32

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Sağolasın peki ekstra tuşları nereden bulacağız orijinal şeklinde arka buğu cözücü tuşu gibi

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Sis farları geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sis farları geldi

Ekli dosyalar

• 20191231_150018.jpg
    20191231_150018.jpg