Mazda 626 GE (1991-97) Sis Farı Taktırmak

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@baykalbilgin ne demek kardeşim ufacık bir desteğimiz oluyorsa ne mutlu bana ;)
varsın yandaki siyah araba direksiyon bulamayalım zevksiz tatsız halde takılsın çatlasın kıskançlığından bunlar mühim değil :p
buradanda bir kaç ufak hatırlatma hani bir iki ufak projemiz vardı öhm öhm diyorum sana :acpsnr:
benim patron bir şey demez ama ben derim :Dhani bizim arabaya o konuştuğumuz şeyler vardı :agla:bizimkine bir iki ekleme yapmadan senin arabaya ar-ge yasak artık :D:D araba full x (çarpı ) full oldu :D
hatta vazgeçelim en iyisi boşver yeni aşklara yelken açarız belki :p
mazdanın en gıcık olduğum kasası olan GE sis farları ile gözüme ancak girebildi :komik:şaka bir yana beğendim tabiki sis farının üzerinde en ufak bir aksesuarın eksik olmaması çok hoşuma gitti ,
teybe diyecek yok ben çok çok beğendim @Bayraktar hamdi kardeşime yaptığı ar-ge için teşekkür ediyorum daha iyi bir teyp olamazdı herhalde sıradaki projeler gelsin bakalım ;)

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
@baykalbilgin ne demek kardeşim ufacık bir desteğimiz oluyorsa ne mutlu bana ;)
varsın yandaki siyah araba direksiyon bulamayalım zevksiz tatsız halde takılsın çatlasın kıskançlığından bunlar mühim değil :p
buradanda bir kaç ufak hatırlatma hani bir iki ufak projemiz vardı öhm öhm diyorum sana :acpsnr:
benim patron bir şey demez ama ben derim :Dhani bizim arabaya o konuştuğumuz şeyler vardı :agla:bizimkine bir iki ekleme yapmadan senin arabaya ar-ge yasak artık :D:D araba full x (çarpı ) full oldu :D
hatta vazgeçelim en iyisi boşver yeni aşklara yelken açarız belki :p
mazdanın en gıcık olduğum kasası olan GE sis farları ile gözüme ancak girebildi :komik:şaka bir yana beğendim tabiki sis farının üzerinde en ufak bir aksesuarın eksik olmaması çok hoşuma gitti ,
teybe diyecek yok ben çok çok beğendim @Bayraktar hamdi kardeşime yaptığı ar-ge için teşekkür ediyorum daha iyi bir teyp olamazdı herhalde sıradaki projeler gelsin bakalım ;)

Bayram geçsin, iş durumuna göre izin ayarlayıp Kara Şimşek ile birazcık vakit geçirelim. :) Çok teşekkür ederim kardeşim. Direksiyon için bir bakalım ne yapabilirz. Gerçi senin yurtdışı arama ağın baya geniş ama :cool:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Bayram geçsin, iş durumuna göre izin ayarlayıp Kara Şimşek ile birazcık vakit geçirelim. :) Çok teşekkür ederim kardeşim. Direksiyon için bir bakalım ne yapabilirz. Gerçi senin yurtdışı arama ağın baya geniş ama :cool:
ağlar örümcek ağı oldu yapıştım çıkamıyorum :D
airbag girişi yasak yurtdışından hayal oldu :(

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Farları değiştirdim
Sis farları taktım

Araç dirildi baya

Ekli dosyalar

• 20200204_162254.jpg
    20200204_162254.jpg
    387.1 KB · Görüntüleme: 31
  • 20200204_162248.jpg
    20200204_162248.jpg
    324.1 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Farları değiştirdim
Sis farları taktım
Helezon lar değişti araç yükseldi
Silecek kolu ve motoru değişti tam Silmiyordu

Direksiyon pompası değişmişti
4 pioneer hoparlör takılmıştı
4 lastik değişmişti 195x65x15
Jantlar değişmişti
Gösterge camım değişti
Sağ iki cam çalışmıyordu açma kapama yapıldı
Merkezi kilit değişti

Arka bagaj için kumanda dan açma kapama yapacağım
Sağ klima ızgara gelecek onu takacağım
Aracın motoru ve tüpüne baktıracağım istanbulda
Kapı fitilleri değişecek bulamadım temiz
onun haricinde çok şükür birşey kalmadı

Araç dirildi baya
Tavsiyem,aşağıdaki bölüme aracınla ilgili konu aç ve ilk aldığın günden itibaren fotoğraflı hikayesini paylaş... Teknik konuları da ilgili bölümlerde paylaşmaya devam edersin...

;)

Üst Alt