Mazda 626 GE (1991-97) Rot Ayarı Sonrası Sağa Çekme Olayının Devam Etmesi

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bunları herhangi bir seye dayanarak soylemiyorlar, kafalarina göre söylüyorlar, hepsi de bakacagiz diyorlar bir iki parca degistirip gonderiyorlar, yani iyi bir usta bulmam lazim, remde derdime çare bulamadılar.

Zümbül kardeşlere gidin sonrasında yasin ustaya gidin direk,
Yasin ustanın yönlendireceği rot balansçı da iyidir ama öncelikle zümbüle uğrayın

mehmet44.

Sessiz
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - HB
Zümbül rot balansa gittim bugün
En azından adam işini ciddi yapıyor benim hangi konuda şikayetçi oldugumu anladı amartisor kafasindaki bilyeler sıkışık çalışıyor dedi baktirdik ama bu arabalarda bilye yok pul varmış amartisorun altindaki bir seyi yagladilar direksiyon sorunu şimdilik çözüldü gibi, birkac gun icinde belli olur

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Zümbül rot balansa gittim bugün
En azından adam işini ciddi yapıyor benim hangi konuda şikayetçi oldugumu anladı amartisor kafasindaki bilyeler sıkışık çalışıyor dedi baktirdik ama bu arabalarda bilye yok pul varmış amartisorun altindaki bir seyi yagladilar direksiyon sorunu şimdilik çözüldü gibi, birkac gun icinde belli olur

Hocam sorun çözüldü mü? Neymiş tam olarak problem ve bu probleme neden olan parça?

mehmet44.

Sessiz
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - HB
Amatisorun alttaki bir yeri yaglayinca azaldı, eskisi gibi rahatsız etmiyor ya da ben arabaya alıştım, daha sonra bir iki usta bindi ve sorun yok dediler, sert kullandılar, hızlı dönüş yaptılar bir sorun bulamadilar, bana göre ise yine de biraz var

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Hocam tüm Avrupa'da böyle bir sorun var. "Așırı" değilse sıkıntı yok.

Üst Alt