Mazda 626 GE (1991-97) Buji Kablosu ve Buji Kodu Ngk

Buji kablo seti kodu: RC-ZX29

Ngk Buji kodu: BKR5E-11 yada bu markanın LPG1 denen bujisi

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    45.3 KB · Görüntüleme: 248

bjemate

Sessiz
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Buji kablo seti kodu: RC-ZX29

Sayın aliparlar1983 , ngk :RC-XZ29 kablo setinin diğerlerinden farkını kısaca yazabilirmisiniz. Bendeki 626 nin kragenn markalı buji kablolarını çatladığı için değiştim ve yedek parça satıcısının önerisi ile worg diye bir marka alıp taktam ancak memnun değilim. Eski kragen' lerden kötü, çekişi olumsuz etkilediği gibi bezin/gaz çalışmasında kötü egzos gazından iyi bir ateşleme yapmadığını sanıyorum. Ngk buji kablosu için bujimarket sitesinde 142 tl ye satılıyor. Bazı sitelerde 200 ve civarı. 142 lik çakma ürün olabilirmi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
O site ngk ürünleri satıyor ve bende ngk kullanıyorum, sorunsuz çakma olsaydı illaki biryerlerden alanlardan yada önerdiklerimden duyardım..
İmkan var ise servisden alınız lakin gerçekten pahalı rakamlar, tabi en iyisi..
Seiwa Japon malı iş görür lakin uzun ömürlü olmadı benim aldıklarım..
Duduco iyi marka, yorumlardada beğeniliyor alınabilir..
İmkan varsa Ngk alın ve dediğim o lpg-1 bujileriyle kullanırsanız gerçekten iyi sonuç alırsınız..
Bunların farklılığı kablo içerisindeki geçirgenlik, soğuk sıcak döngüsüne karşı mukavemet olarak değerlendiriliyor...
Saygılar ki unutmayın ucuzdan pahalı hiç bir şey yoktur..

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Adem Usta ile görüştüm buji kablosu için bir numara verdi aradım 390 lira dedi varmı daha uygun bir yolu arkadaşlar ngk marka önerdi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Adem Usta ile görüştüm buji kablosu için bir numara verdi aradım 390 lira dedi varmı daha uygun bir yolu arkadaşlar ngk marka önerdi
Piyasada taklit ürünleri de olabiliyor bu tarz markaların, dikkat etmeni tavsiye ederim. Orijinal buji kablosu için çok değil, çünkü ehonomi coh eyi... :D

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Aldım hocam Adem ustanın önerdiğin
Ayrıca km aldım camıyla beraber
Km'nin arka ışıkları tüm olarak nedir
Bu uyar mı bilgisi olan var mı

Üst Alt