Mazda 6 GG (2002-08) Hakkında

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Adem usta görsel ve motor anlamında gerekeni söyler ama detaylı ekspertiz yeri değil sonuçta, isterseniz ekspertiz başka yerde yapın, aracı aldıktan sonra da rutin bakım ve eksikler için Adem Usta'ya emanet edin sonrasında kafanız rahat rahat sürmeye devam.

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Olmazsa öyle yapayım ,benimde aklıma yatan bu. Exper sonrası satışı aldıktan sonra yola çıkmadan uğrayayım Adem usta'ya.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Olmazsa öyle yapayım ,benimde aklıma yatan bu. Exper sonrası satışı aldıktan sonra yola çıkmadan uğrayayım Adem usta'ya.

Bence önce de götürün. Önce Adem ustaya götürün, o tamam derse expertiz firmasına götürüp söylenenler ile araçtaki boyalar vs tutuyor mu ona bakın. Satışı alın, bakımları yaptırıp rahatça binmek için bir daha Adem ustanın ellerine bırakın. Aldığınız gibi tüm sıvıları değişmenizde fayda var.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Hiç expertiz ile uğraşma. Adem ustanın abisi kaporta bölümüne bakıyor, o boya durumuna bakar Adem ustada yürürüne bakar biter bu iş...

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Adem ustayi aradim ,250 tl istedi ,expertiz yapariz dedi ,dukkanini aradim kiminle konustum bilmiyorum. Biz onay verirsek zaten senelerce sornsuz binersin dediler ama yine de bilgisayar ortaminda dyno olur fren testleri olur yaptirmali mi bilemedim. Saticiyi da sikmak istemiyorum ama arac aliyorum. Bir yandan da 2 kere para vermek istemiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Adem ustayi aradim ,250 tl istedi ,expertiz yapariz dedi ,dukkanini aradim kiminle konustum bilmiyorum. Biz onay verirsek zaten senelerce sornsuz binersin dediler ama yine de bilgisayar ortaminda dyno olur fren testleri olur yaptirmali mi bilemedim. Saticiyi da sikmak istemiyorum ama arac aliyorum. Bir yandan da 2 kere para vermek istemiyorum.

Adem Ustam onayı verirse gerisi teferruattır, hayırlı olsun güle güle kullan. :) ekspertiz ile ortaya çıkmayacak olan mazda ya özel durumları ustam söyler ki, paraya pula değişilmez. :)

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Zaten tramer temiz ,sanmiyorum ekstra ciksin ,arac sahibini ve saticiyi gorseniz hak verirsiniz ,birde kaporta ustasi da anlar az cok ne var ekstra olsa bile zira gordum ki kaporta bolumu var. zaten bana verilen fiyat ,expertiz icin idi. Asil merakim ve suphem ,sanzuman ve motorun durumu ,bunu da exper degil iyi bir usta soyler diye dusunuyorum. Sanirim ben experi eleyeyim ;) ya da bir yere gideceksem de bu adem usta olsun.

Üst Alt