Mazda 6 2009 Dynamic Hakkında Bilgi

engin06

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda6
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Arkadaşlar 2009 Siyah Mazda 6 için Pazarlık yaptım Persembe Allah nasip ederse alacagım. Araç 115 binde, lanzore lpg var üstünde. Parça Parça toplamda 5 bine yakın hasar kaydı var. 46 bine pazarlık bitti. Aracın ruhsatında dynamic+ov yazıyor bu +ov ne demek oluyor arkadaşlar birde aracın özelliklerini tam olarak yazabilen bir arkadaşımız olursa şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olsun şimdiden. Ov bence olsa olsa otomatik vites tir... Yurdumun tescil polisinin hayal gücü ve kelime dağarcığı ile doğrudan ilgili bir konu. :)

Ruhsatta; "heçbek" yazanı gördüm ben... Oysa hb yazsa hem komik duruma düşmeyecek, hem de alandan kazanmış olacak... :)

engin06

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda6
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tam emin değilim bu konuda ama Bluetooth yok diye tahmin ediyorum. Arıza ışığı için bilgisayara bağlayıp teşhis konulabilir. Şimdi ne yazsak kafa karıştırabilir. Dynamic en dolusu olması lazım.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Dynamic donanımdır, dynamic plus da sunroof var. executive de AFS bixenon var.
xenon yok ama siz ek olarak sonradan taktırabilirsiniz, forza 4300k kullanıyorum 100 tl ye almıştım memnunum gayet. Bluetooth da yok diye biliyorum dynamicde, o da basit aux bluetooth handsfree car kit diye aratın google de o ürünler çok güzel iş görüyor. Mazda 3 bluetooth başlıklı konuda aldığım ürünü ve koyduğum yeri de paylaşmıştım.
Lpg ayarı istediğinden arıza lambası yanıyordur, fakat subaplar da gitmiş olabilir. rölantide devir dalgalanması veya aşırı titreme var mı bakılmalı. yoksa bunlar yolda lpg ayarı yapan güvenilir bir yere yol ayarı yaptırılıp sıkıntısız kullanılır.

LPG taktırılalı ne kadar olmuş? Lpg sonrası ışığın yanması normal değildir. Gaz ayarının ya da montajın hatalı olduğunun göstergesidir.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Ov - otomatik vites (eski aracımdan biliyorum)

Detaylı ekspertiz yaptırın ama mazda servisinde. Ekspertiz merkezlerine pek güven olmuyor. Bir de tanıdık sigortacı varsa aracın şase numarasında tramerini sorgulatın. Servis haricinde bildiğiniz tanıdığınız bir kaportacıya da gösterin aracı.

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
hayırlı olsun kazasız belsız kullanın.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hakkınızda hayırlısı olsun. Bende bir tavsiyede bulunayım; expertiz yaptırırken direksiyon kutusunu kontrol ettirin, bu kasalarda kutu ile ilgili kronik bir sorun varmış.

Araç görüntüsü ile donanımı ile 10 numara bir araç ama :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun, birkaç bin tl daha aşağıya bağlanabilirdi pazarlık, gerekeni arkadaşlar söylemiş zaten

engin06

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda6
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
en ucuz sahibinden de 48 bin km vs ıyı olan. 46 bin pahalı bir rakam mı ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Donanımı ve kilometresi göz önüne alındığında pahalı değil bence. :)

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Pazartesi aracımı satın aldığım bayide (hem mazda hemde hyundai yetkili bayi)2014 dizel otomatik bi elentra gördüm 28 bin km de darbesi değişeni falan yok temiz bir araç.Benimkiyle takas istedim hem modeli yüksek hemde km si düşük bi araç olduğundan dolayı.Kafamda benimkini üstüne 6-7 bin bişe isterler diye geçti açıkçası...Adamlar dedi ki seninkini 34 bin tl ye alırız,bunu da 57 bin tl ye sayarız.Şaka mı yapmak istediler,sinir katsayımı mı ölçmeye çalıştılar anlamadım

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Pazartesi aracımı satın aldığım bayide (hem mazda hemde hyundai yetkili bayi)2014 dizel otomatik bi elentra gördüm 28 bin km de darbesi değişeni falan yok temiz bir araç.Benimkiyle takas istedim hem modeli yüksek hemde km si düşük bi araç olduğundan dolayı.Kafamda benimkini üstüne 6-7 bin bişe isterler diye geçti açıkçası...Adamlar dedi ki seninkini 34 bin tl ye alırız,bunu da 57 bin tl ye sayarız.Şaka mı yapmak istediler,sinir katsayımı mı ölçmeye çalıştılar anlamadım
Biraz abartmış olsalar da bu işler genelde böyle olur maalesef.

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Abartmak ne demek insanı enayi yerine koymaktır bu.34 bine aynı yaşta clio,punto bulamayız.

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
1-Bu aracin parca bulunabilirligi ve fiyatlari ne durumda acaba?
2-Lpg kaynakli subap sorunu mevcut mu?
3-tomatiklerin kalkistaki performansi nasil? Manueli zor bulunuyor.
4- Yedek parca, ariza gibi durumlar acisindan 2004-2008 mazda 6 lar mi daha mantikli bu kasalar mi acaba?
Bu konularda bilgisi tecrubesi olan var mi?

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Arkadaşlar 2009 Siyah Mazda 6 için Pazarlık yaptım Persembe Allah nasip ederse alacagım. Araç 115 binde, lanzore lpg var üstünde. Parça Parça toplamda 5 bine yakın hasar kaydı var. 46 bine pazarlık bitti. Aracın ruhsatında dynamic+ov yazıyor bu +ov ne demek oluyor arkadaşlar birde aracın özelliklerini tam olarak yazabilen bir arkadaşımız olursa şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
Merhaba, aracınız hayırlı uğurlu olsun. Bu “ov” Finlandiya’ ya gönderilen kasa kodu olarak (Mazda 6 4 ov ve 5 ov) çıktı Google da.

Üst Alt