Mazda 323f Astina (1999-03) Bagaj Havuzu

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
yani kasa modifiye edilmiş olarak üretilmeye devam etti:) amerikan versiyon adının proteg 5 olduğunu biliyoruz ayıp ettin @Oğuzhan :)

bir kasa popüleritesi olmasa insanlar tarafından sevilmese ne bagaj havuzu bulunur ne farı bulunur allah muhafaza :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
yani kasa modifiye edilmiş olarak üretilmeye devam etti:) amerikan versiyon adının proteg 5 olduğunu biliyoruz ayıp ettin @Oğuzhan :)

bir kasa popüleritesi olmasa insanlar tarafından sevilmese ne bagaj havuzu bulunur ne farı bulunur allah muhafaza :)
Az kaldı protege 5 e o zaman beklemede kalın :)

EFENDİ64

Sessiz
Araç Markası
2003 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Ay Gri Sedan
Astinası olan arkadaşlar servisten orijinal bagaj havuzu sipariş edebilirsiniz. Parça kodunu ve fotoları paylaşıyorum. Normal fiyatı 160 TL civarı kampanya ile 120 civarı bir şeye geldi. Bagaj kirlenecek derdi bitti çıkar yıka koy ;) En güzeli 17 yaşındaki aracın aksesuarını hala servisten alabiliyor olmak.
Parça kodu: BJ3D-V9-540

Ekli dosyayı görüntüle 11208 Ekli dosyayı görüntüle 11209 Ekli dosyayı görüntüle 11210

Oğuzhan kardeşim malum EFENDİ bizde ona bagaj havuzu arıyorum bulamadım bu dediğin yerde orijinal bulunurmu

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Oğuzhan kardeşim malum EFENDİ bizde ona bagaj havuzu arıyorum bulamadım bu dediğin yerde orijinal bulunurmu
Bulunabilir ama bu araçların 15 yaşının üstünde olduğunu unutmayın artık üretilmiyor da olabilir.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB

Serviste illaki vardır ;)

Bulunabilir ama bu araçların 15 yaşının üstünde olduğunu unutmayın artık üretilmiyor da olabilir.

Üretimine son verildi, Ben her fırsatta sorduruyorum Gören Mazda’ya belki tekrar üretim bandına sokarlar diye bir ümit. @Oğuzhan acaba bizim bagaj için başka araçla uyan havuz varmıdır ?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Üretimine son verildi, Ben her fırsatta sorduruyorum Gören Mazda’ya belki tekrar üretim bandına sokarlar diye bir ümit. @Oğuzhan acaba bizim bagaj için başka araçla uyan havuz varmıdır ?
Şekil olarak çok fazla girinti çıkıntı yok zaten universal bagaj havuzları iş görebilir ;)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Şubat tatilinde ablamlar Bursa'ya gelecek. Eğer A3'le gelirlerse ve bagaj havuzu varsa ki olacağını tahmin etmiyorum, sizin için deneyeceğim. Bugün yarın gelirler inşallah.

Üst Alt