Alınık Mazda 323 Far Bacakları

SpectrumWolf

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 -1993
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Merhabalar, 1993 model Mazda 323 HB sahibiyim sol farım kapanırken bazen takılma yapıyor ve çok sert düşüyor. Elektrikçiye gösterdiğimde far bacaklarının aşınmış olduğunu, boşluk olduğunu ve değişmesi gerektiğinden bahsetti. Far ayarımın yapılması için (farlarım düzgün göstermiyor) bacakların değişmesi şartmış ben de tam olarak bilemedim farlar yeterince yukarı kalkıyor maksimum 1,5 cm oynama yapıyor. Neyse, eğer elinizde var ise dönüş yaparsanız sevinirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ankara Osmanlı Mazda'dan çıkma temiz bulunabilir, yoksa servis aracılığıyla getirilebilir.

SpectrumWolf

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 -1993
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkür ederim arayıp bilgi almaya çalışacağım, peki bu sorun dirseklerdeki plastiklerin olmayışından olabilir mi?
Not: Orada plastik var mı emin değilim sadece internette tamir mekanizması tamir kiti diye satılan bir ürünü gördüm oradan tahmin ediyorum. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teşekkür ederim arayıp bilgi almaya çalışacağım, peki bu sorun dirseklerdeki plastiklerin olmayışından olabilir mi?
Not: Orada plastik var mı emin değilim sadece internette tamir mekanizması tamir kiti diye satılan bir ürünü gördüm oradan tahmin ediyorum. :)
Konu hakkında bilgi sahibi değilim ama bahsi geçen kit senin sorununu çözecek şey olabilir. :rolleyes:

Üst Alt