Alınık Mazda 323 Familia/Practica Ön Panel Bakalit - Alt Karter Koruma

olmezozan

Sessiz
Araç Markası
323 Practica
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Coupe
Merhaba, 98 Practica'm için ön panelin üstündeki bakaliti ve ön alt karter korumasını arıyorum. BA kasaların hepsi uyumlu diye biliyorum. Mazda parçaları satan bilindik sitelerin birinde buldum ama stok var mı sipariş vereceğim diye aradığımda fiyatları yükselttikleri için alamadım (!) Elinde çıkma ya da sıfır parça olanlara talibim ya da bulabileceğim yerlere yönlendirebilirseniz sevinirim. İzmir ve çevresi tercihimdir. Herkese şimdiden teşekkürler.

olmezozan

Sessiz
Araç Markası
323 Practica
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Coupe
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhaba, 98 Practica'm için ön panelin üstündeki bakaliti ve ön alt karter korumasını arıyorum. BA kasaların hepsi uyumlu diye biliyorum. Mazda parçaları satan bilindik sitelerin birinde buldum ama stok var mı sipariş vereceğim diye aradığımda fiyatları yükselttikleri için alamadım (!) Elinde çıkma ya da sıfır parça olanlara talibim ya da bulabileceğim yerlere yönlendirebilirseniz sevinirim. İzmir ve çevresi tercihimdir. Herkese şimdiden teşekkürler.

Parçaları hem de orijinal olacak şekilde buldum, ileride benim gibi arayan çıkarsa diye not olarak buraya da bırakmış olayım. İhtiyaç olması durumunda ilgili alışveriş sitesi bilgilerini paylaşabilirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Parçaları hem de orijinal olacak şekilde buldum, ileride benim gibi arayan çıkarsa diye not olarak buraya da bırakmış olayım. İhtiyaç olması durumunda ilgili alışveriş sitesi bilgilerini paylaşabilirim.
Şimdi paylaşmama sebebiniz nedir??

olmezozan

Sessiz
Araç Markası
323 Practica
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Coupe
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şimdi paylaşmama sebebiniz nedir??

Forum kurallarına uygun mudur değil midir emin olamadım.
Başka bir forumda link paylaştım diye linç edilmiştim de :)

Paylaşıyorum, uygun değilse kaldırılır artık...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Forum kurallarına uygun mudur değil midir emin olamadım.
Başka bir forumda link paylaştım diye linç edilmiştim de :)

Paylaşıyorum, uygun değilse kaldırılır artık...

Özelde Mazda sahipleri, genel anlamda da insanlığın yararına olan (suç teşkil etmiyorsa ve genel adap, edep, ahlak kuralları içindeyse) her şeyi paylaşabiliyoruz burada... :)

Linklerin yitip gitme ihtimaline karşı ekran görüntüsü ekliyorum. Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler... :harika:

IMG_20220121_235717.jpgIMG_20220121_235635.jpg

Üst Alt