Alınık Mazda 323 BJ Tavan Çıta Kapağı ve Paçalık

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Merhaba arkadaşlar.

aracımda bir kaç eksik malzeme var. temin etmek istiyorum. elinde olan varsa görüşebiliriz yada alabileceğim yer önerisi varsa iletirseniz sevinirim.

Tavan bagajlık montaj yerlerinin kapakları.

IMG_0755.JPG

Sağ taraftaki tekerliğin önündeki paça

IMG_0758.JPG

IMG_0757.JPG

ilavetten siyah renk en basit olanından marşpiyel. desenli vs istemiyorum. alt tarafı tamamlasın yeterli.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2 Aralık'ta kampanya bitti, büyük ihtimalle uygun fiyata servisten temin edebilirdin. Tavan çıta kapakları aliexpres'te var ancak 323 için olanlarını bulman gerekiyor. Tekerleğin önündeki zımbırtıları çıkmacılardan araştırabilirsin ama ederinden fazla fiyat çekme ihtimalleri yüksek. ;)

Kolay gelsin.

Linkte ölçüleri verilmiş, kendi aracınla kıyas yapabilirsin. :)

Tahmini Teslimat Zamanı

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tavan çıta kapakları işini çözerim o zaman. Şu paçayıda bulsam iyi olacaktı. bulunduğum ildeki çıkmacılarda yok.

marşpiyel için aksesuarcıları gezdim. Yok dediler.. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tavan çıta kapakları işini çözerim o zaman. Şu paçayıda bulsam iyi olacaktı. bulunduğum ildeki çıkmacılarda yok.

marşpiyel için aksesuarcıları gezdim. Yok dediler.. :)

Yabancı sitelerde genel olarak arka taraf için var, iyice araştırmak gerekiyor, mutlaka tekerin önü içinde vardır... Flap veya flaps diye aratırsan bir çok seçenek çıkıyor, vaktim olmadığı için detaylı inceleme yapamadım. :) Ya da o zımbırtının gerçek adını öğrenmek gerekiyor...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Ben tavan çıtalarını kampanya zamanı servisden aldım ucuz bir şey zaten ama aliexpres de daha da ucuzu var ama boyutları aynı mı bilmiyorum paçalık da keşke servis zamanı alsaydın
Marşpiyel bulursun ama uydurma olur ama güzel uyacak bir şey bulursan bende isterim :D
Paçalık Ankara'daki çıkmacılarda olabilir bu arada yada üniversal olanlardan olabilir en azından işlevini yerine getirir :)

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkürler. Bunları buldum ama bana arka tekerin önündeki tozluk gerekiyor.

Üst Alt