Mazda 323 BJ (1999-03) Sol Kapı Çıtası

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
41013

Selamın aleyküm kaza geçirdik geçen hafta araba kaportacımızda lakin sol kapı çıtasını bulamadık önerebileceiğiniz bir yer var mı? Aciliyeti var biraz. Teşekkür ederim şimdiden.

Moderatörün son düzenlenenleri:

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Maslak Evo mazda ile görüşelim bakalım inşallah vardır sağolasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maslak servis in stoğunda varmış teşekkürler

Son düzenleme:

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sol Kapı çıtasını Maslak Mazda Evo Servisten 150 TL ye temin ettim şanslıyım ki ürün yıllardır tek olarak depoda duruyomuş oda bana kısmetmiş demekki.

Bulunmucak birşey değil illa ki başka bir yerden de temin edilebilirdi çıkma yan sanayi gibi ama bütün çıtaları söktürmeyi bile düşündüm bir an kaportacı bulunamıyor deyince. :D

İşinin eri bir kaportacı boyacınız varsa tavsiye ederseniz sevinirim, ne kadar tanıdıysam ne kadar duyduysam kaportacıların hepsi vurdum duymaz oluyo diyolar gördüğüm kadarıyla da öyle.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sol Kapı çıtasını Maslak Mazda Evo Servisten 150 TL ye temin ettim şanslıyım ki ürün yıllardır tek olarak depoda duruyomuş oda bana kısmetmiş demekki.

Bulunmucak birşey değil illa ki başka bir yerden de temin edilebilirdi çıkma yan sanayi gibi ama bütün çıtaları söktürmeyi bile düşündüm bir an kaportacı bulunamıyor deyince. :D

İşinin eri bir kaportacı boyacınız varsa tavsiye ederseniz sevinirim, ne kadar tanıdıysam ne kadar duyduysam kaportacıların hepsi vurdum duymaz oluyo diyolar gördüğüm kadarıyla da öyle.
Yakın zamanda @Murat Yılmaz boya yaptırmıştı, memnunsa belki tavsiyede bulunabilir...

Üst Alt