Mazda 323 BJ (1999-03) İç Döşeme Temizliği

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Hep Veli abinin yüzünden geçen gün tavanı temizlemiş canım çekti bende koltukları ve iç döşemeleri temizleyeyim dedim çok ayrıntılı bir temizlik değil ama güzel oldu şöyle bir tozu kiri attık.
Sonax Genel Temizleyici almıştım 1 seneye yakın oldu köşede duruyordu. Aracın içinde hemen hemen her yerde kullanılıyor.
Temizleyeceğimiz yere güzelce sıkıp kısa süre bekliyoruz ardından suyu sıkılmış pamuklu bir bez ile siliyoruz temiz sandığımız koltuklardan kapı döşemelerinden ön konsoldan çıkan suyu görebilirsiniz bunun gibi 3 kova su döktüm. Tavanı yapmadım.
Baharda ayrıntılı temizlik yapacağım havalar sıcak olduğu için şimdilik bu kadar.
Buyrun fotolar...

WP_20160703_20_27_35_Pro.jpg WP_20160703_18_10_11_Pro.jpg WP_20160703_18_10_04_Pro.jpg WP_20160703_18_53_50_Pro.jpg WP_20160703_18_44_29_Pro.jpg WP_20160703_19_26_26_Pro.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Temiz görünen her yerden tozun pisliği isi kiri çıkıyor hakikaten. Sen birde tavanı sil ne biçim siyah olacak su ve bez...

Ellerine sağlık bayram temizliği olmuş... :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Tavanı da aynı ürün ile silebilirmiyiz ? Ve Havaların serinlemesi demişsiniz Oğuzhan bey, ne gibi faydası var.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tavanı da aynı ürün ile silebilirmiyiz ? Ve Havaların serinlemesi demişsiniz Oğuzhan bey, ne gibi faydası var.
Evet yapabilirsiniz fakat tavan hassastır fazla sıkarsanız sarkma yapabilir sadece yüzeyini silmek lazım altına geçmemeli su. Ben temizlik yaptığım zaman havalar çok sıcaktı ondan yazdım :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tavana su çekmesin sakın kabarma veya sarkma yapabilir. Nemli olması yeterli.

Üst Alt