Mazda 323 BA (1994-98) Sağ Akis ve Devirdaim Pompası Tavsiyesi

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Arkadaşlar iş yerinden bir arkadaşımın 94 model sedan 323 ü var,
1-sağ akis komple değişmesi gerekiyormuş,
2- bir de devirdaim pompası sordu,
marka model ve uygun fiyata alınacak yer tavsiyeniz olur mu?
uygun fiyatlı ve sıkıntı çıkarmayacak birşey alsın sizlerin de tavsiyelerinizle

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Uygun fiyatlı bulduğunda kendisi mi takacak... Önce iyi bir usta diyorum her zaman...

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Uygun fiyatlı bulduğunda kendisi mi takacak... Önce iyi bir usta diyorum her zaman...
kendisi anlar arabanın mekaniğinden amam kendisi takamaz,
bizim tanıştığımız ustaları söyledim, onlara da gidemedi,
sorun belli, gidip bir ustaya taktırırsa kendi alıp götürecek

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Önce usta, sonra tavsiye edeceği parça veya parçacı...

Doktora gitmeden, eczacının ilacı nereye kadar şifa olur??

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Nette veya parçacılarda japon menşeili bulursa alsın, yoksa korea, taiwan menşeili olanlar vardır ve hepsi aynı kalitededir diye düşünüyorum, alsın taktırsın.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
kendi gittiği ustası söylemiş, kendisi de anladığı için az çok durumu biliyor

O zaman piyasa derya deniz... Bir çok parça satan sanal mağaza var, ayrıca Ankara gibi yerde de zibil gibi Mazda parçacısı vardır...

Hiç internetten parça almadığım için bu konuda nereyi tavsiye etsem yakışık almaz.

Kolay gelsin.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
O zaman piyasa derya deniz... Bir çok parça satan sanal mağaza var, ayrıca Ankara gibi yerde de zibil gibi Mazda parçacısı vardır...

Hiç internetten parça almadığım için bu konuda nereyi tavsiye etsem yakışık almaz.

Kolay gelsin.
onlarda da genelde taiwan malı var, bizim derdimiz japon yan sanayi bulunabilir mi, başka markalardan da iyi çıkanlar vardır belki, deneyen tecrübe eden arkadaşlar vardır belki diye açtım konuyu

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

lonelyboy10

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Merhaba arkadaşlar;
Burada aks ile ilgili konu olduğu için tekrardan başlık açmak istemedim. Benim aracın ön sağ aksından ses gelmeye başladı dün. Hatta firen yapınca da uğultu gibi bir ses geliyor. Üzerinde orjinal aks ve aks kafası var şuanda, bugüne kadar hiç değişmedi (140.000km'de)
İnternetten parça bakacağım fakat komple aks bakmam mı daha sağlıklı olur yoksa aks kafasını değiştirmem yeterli olur mu sizce?

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
Arkadaşlar iş yerinden bir arkadaşımın 94 model sedan 323 ü var,
1-sağ akis komple değişmesi gerekiyormuş,
2- bir de devirdaim pompası sordu,
marka model ve uygun fiyata alınacak yer tavsiyeniz olur mu?
uygun fiyatlı ve sıkıntı çıkarmayacak birşey alsın sizlerin de tavsiyelerinizle

aks URW devirdayım GMB 0212 589 84 60 arayın sorun parça fiatını alın serbes piayasa paşka yerlerede sorun hagisi işinize gelirse onu alın ...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar;
Burada aks ile ilgili konu olduğu için tekrardan başlık açmak istemedim. Benim aracın ön sağ aksından ses gelmeye başladı dün. Hatta firen yapınca da uğultu gibi bir ses geliyor. Üzerinde orjinal aks ve aks kafası var şuanda, bugüne kadar hiç değişmedi (140.000km'de)
İnternetten parça bakacağım fakat komple aks bakmam mı daha sağlıklı olur yoksa aks kafasını değiştirmem yeterli olur mu sizce?

(bu sorunun cevabı burda verilmiş )

(Uygun fiyatlı bulduğunda kendisi mi takacak... Önce iyi bir usta diyorum her zaman...)

önce usta dogru tespit bazı araç komple ister bazısı kafa ister bazının milide egridir bazının degildir vs vs önce tespit ...

lonelyboy10

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
aks URW devirdayım GMB 0212 589 84 60 arayın sorun parça fiatını alın serbes piayasa paşka yerlerede sorun hagisi işinize gelirse onu alın ...
Mesaj otomatik birleştirildi:

(bu sorunun cevabı burda verilmiş )

(Uygun fiyatlı bulduğunda kendisi mi takacak... Önce iyi bir usta diyorum her zaman...)

önce usta dogru tespit bazı araç komple ister bazısı kafa ister bazının milide egridir bazının degildir vs vs önce tespit ...

Daha kimseye göstermedim aracımı ustam. Sadece komple değiştirmek mi daha iyi olur yoksa arızalı kısımı değiştirmek mi daha iyi olur diye sormuştum. Sanırım komple değiştirmek rüya olur benim için, orjinalin komple aks takım fiyatları 2000tl üzerindedir.
Ben tamircime gidip problemin tam olarak nereden kaynaklandığını öğreneyim ve dediğiniz gibi URW marka bulmaya çalışayım. Teşekkürler cevabınız için.

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
Daha kimseye göstermedim aracımı ustam. Sadece komple değiştirmek mi daha iyi olur yoksa arızalı kısımı değiştirmek mi daha iyi olur diye sormuştum. Sanırım komple değiştirmek rüya olur benim için, orjinalin komple aks takım fiyatları 2000tl üzerindedir.
Ben tamircime gidip problemin tam olarak nereden kaynaklandığını öğreneyim ve dediğiniz gibi URW marka bulmaya çalışayım. Teşekkürler cevabınız için.

tamamdır kolay gelsin ...

Üst Alt