Mazda 3 BM Skyactiv Yurtdışından Navigasyon

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Hack ile yapın geçin, boşuna para vermeye gerek yok. Zaten navigasyon arayüzü de para verecek kadar iyi değil bence. Bugün gördüm Ediz hocanın yaptığı uygulamayı. Yalnız hack ile mirrorcast yapmak güzel olur, Ediz hoca yapamamış, ama yapılsa telefondaki google haritalar ana ekrana yansıtılır hoş olabilir.

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Hack ile yapın geçin, boşuna para vermeye gerek yok. Zaten navigasyon arayüzü de para verecek kadar iyi değil bence. Bugün gördüm Ediz hocanın yaptığı uygulamayı. Yalnız hack ile mirrorcast yapmak güzel olur, Ediz hoca yapamamış, ama yapılsa telefondaki google haritalar ana ekrana yansıtılır hoş olabilir.

Aksine ben arayüzünü çok beğeniyorum, çok kullanışlı, gereksiz hiçbir şey yok
Ayrıca yerine göre ekran kendisi değişip aşağıdaki farklı görüntüler çıkıyor, ilk gördüğümde şaşırmıştım :)

Adsız.jpg
DSC_0138.JPG
DSC_0145.JPG

Son düzenleme:

cgrsahin

Sessiz
Araç Markası
2015 - Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hatchback
Merhaba arkadaşlar 2015 Mazda 3 Hatchback aracım için youtube'dan navigasyon videolarını Andrey diye Ukrayna'lı bir arkadaşa rastladım. Yorumlarda herkes çok memnun kaldığını belirttiği için bende şansımı denemek istedim. Bitcoin ile 57 dolara (45 dolar SD kart + 12 dolar kargo) satın aldım. Sonuçtan çok memnunum. Ekte ekran görüntüleri ve yazışmaları gönderiyorum. İsteyen arkadaşlara yardım edebilirim.

Video -

Ancak bir konuyu ısrarla belirtmek isterim. Sistem dolandırıcılığa elverişli ve satıcının insafına kalmışsınız, dolayısı ile sorumluluk almıyorum.

Saygılarımla,
Çağrı

20180701_181301.jpg
20180709_135603.jpg

Ekli dosyalar

• 20180709_135551.jpg
    20180709_135551.jpg
    136.9 KB · Görüntüleme: 33
  • Mazda3 Nav Corresponding.txt
    6.1 KB · Görüntüleme: 43

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hack olayı varken boşuna para vermişsiniz gibi geldi bana. Arkadaşın gönderdiği sd kart sizin sistemi çökertse binlerce lira içerdesiniz, en azından hack olayı artık herkes tarafından kullanılan ve sorunsuzluğu onaylanmış bir yöntem.

Üst Alt