Mazda 3 BM Skyactiv Otomatik Viteste Sarsıntı ve Titreme

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bu konun sahibi neticeyi yazmamış,hem onu yazayım hem de benim guzudaki olayı yazayım.
Konu sahibi arkadaşın aracının şanzımanı değişti,problem geçmedi ve mazda araç değişimi yaptı.
Benim guzuda ikidir ışıkta D konumunda beklerken titreme oldu.Garantiyi uzatmak şart oldu...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu konun sahibi neticeyi yazmamış,hem onu yazayım hem de benim guzudaki olayı yazayım.
Konu sahibi arkadaşın aracının şanzımanı değişti,problem geçmedi ve mazda araç değişimi yaptı.
Benim guzuda ikidir ışıkta D konumunda beklerken titreme oldu.Garantiyi uzatmak şart oldu...
Her zamankinden farklı bir titrememi bu Mustafa abi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Garanti uzatma gibi bir imkan varsa hiç bekleme hocam... :) Sky şanzıman ortalama bir 626 Gf değerinde... :p Allah korusun.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Garanti uzatma gibi bir imkan varsa hiç bekleme hocam... :) Sky şanzıman ortalama bir 626 Gf değerinde... :p Allah korusun.
Hazirana kadar uzatma hakkım var,17000 artı kdv idi galiba...

Sürekli mi yapmaya başladı peki
Yok sadece 2 kez oldu...
Ve bence mesele şanzıman değil.Çünkü şanzımanı değişen 2 kişinin de aracı düzelmedi..

Bu olayı kafaya takmıyorum,garantiyi uzatacaktım zaten. Servis kayıtlarında masrafın görünmesi de benim için sıkıntı değil. Her şerde bir hayır vardır.

@alpqla bilgi verir misiniz?
Arkadaş araç değişiminden sonra guzuyu satacaktı,forumlara uğradığını sanmıyorum...

Moderatörün son düzenlenenleri:

MCX-5

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Beyaz-SUV
Mazdanın başka at şanzuman arızası oldu mu forumda tartışılan?
VwBora dan ağzım yandı bu hususta şimdi burda konuya denk gelince tırstım biraz

Mstf

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazdanın başka at şanzuman arızası oldu mu forumda tartışılan?
VwBora dan ağzım yandı bu hususta şimdi burda konuya denk gelince tırstım biraz

Mstf

Manuel şanzıman problemi paylaşılmıştı, otomatik olarak başkaca paylaşılmadı hocam. Bence; tırsacak bir durum yok çok şükür. :)

Üst Alt