Mazda 3 BM Skyactiv İçin F1 Kulakçık Montajı

bozkurt358

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Skyactiv
Beyler mazda 3 power haricinde bildigim kadariyla f1 vites kulakcik yok. Acaba sonradan takan oldu mu grupta ? Servise sordum 3500 liraya mal olur diyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bence gereksiz masraf olur... Böyle bir şey yaptıran olmadı henüz...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ben de duymadım yaptıran, Power da olduğuna göre altyapı diğerlerinde de vardır, ama 3500 tl de hatırı sayılır bir para, uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız buna değebilir.

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Aracın donanımı motion mı reflex mi ? Motion 76bin,reflex 79bin lira.Power donanım da 85bin lira.İşçilik dahil 3500 tl sadece kulakçılara vermek yerine araç reflex ise power donanım bir araca 5-6bin daha verilip donanım komple yükseltilebilir.Sadece kulakçılara değil daha fazla donanıma sahip olunur düşüncesindeyim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2. El refleks power arasında kaldık demi @bozkurt358 :)

Şayet ikinci el alınacaksa; bana göre; Power'dan aşağısına bakmaya gerek yok, arada fiyat farkı yok denecek kadar az olan araçlar mevcut, sıfır alınacaksa orası ayrı bir değerlendirmedir zaten...

Aracın donanımı motion mı reflex mi ? Motion 76bin,reflex 79bin lira.Power donanım da 85bin lira.İşçilik dahil 3500 tl sadece kulakçılara vermek yerine araç reflex ise power donanım bir araca 5-6bin daha verilip donanım komple yükseltilebilir.Sadece kulakçılara değil daha fazla donanıma sahip olunur düşüncesindeyim.

Tamamen aynı fikirdeyim, başka bir yerde de; komple far takımını değiştirsek olur mu? gibisinden bi yorum okumuştum... :D

Adam; yapmış hazır koymuş önümüze, ekstra para vermeye ne gerek var ki?

Araba bedavadan biraz pahalıya geldiyse o ayrı tabe. :D :D

bozkurt358

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Skyactiv
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aracı daha almadim :) yazın insallah :) ama psikolojik limitim 70 bin power icin :) ve hatch olacak

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Eminim ki tesisat hazırdır, sadece kulakçık montajı ve elektriksel montajı yapmak gereklidir. Bunun için de 3500 tl aşırı gereksiz fazla. Direksiyon kolonunu sökerek, orada tesisat var mı kontrol edilebilir, eğer varsa sadece kulakçık ve butonları oraya takarak montaj gerçekleştirilebilir. yeni kasa mazdam olsa hemen kurcalamaya başlamıştım. :)

bozkurt358

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Skyactiv
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
500 felan eyvallah da :) 3500 nedir yaa

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Yaza doğru dizel mazda 3 ler gelecek.bir ihtimal ikinci el piyasasında düşüş olabilir.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Şimdiye kadar Aliexpress'ten aldığım herhalde en kaliteli ürünün de montajını biraz önce yaptım. Malzemenin kalitesi gerçekten beni şaşırttı.

WhatsApp Image 2017-07-20 at 15.50.39.jpeg WhatsApp Image 2017-07-20 at 16.30.23.jpeg WhatsApp Image 2017-07-20 at 16.30.24.jpeg WhatsApp Image 2017-07-20 at 16.30.25.jpeg

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Kerim merhaba, vites büyültme kulakçığı sizin kasalarda kırmızı mı? Değişik bir hava katmış. Fabrika değeri kaç bu arabanın.
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Selamlar Koray abi. Fabrika verisi Şehiriçi :4.9lt, Şehirdışı : 4.1lt ve Karma : 4.4lt

WhatsApp Image 2017-07-20 at 15.50.39.jpeg
WhatsApp Image 2017-07-20 at 16.30.23.jpeg

koray74

Koray AKÇİÇEK
Araç Markası
2015-Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hacback
Süper olmuş Kerim Güle güle kullan. Yarış arabası havası katmış.

Üst Alt