Mazda 3 BM Skyactiv Boya Problemi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Sonuç iyi değil arkadaşlar. Bu konu hakkında daha fazla detay veremeyeceğim.
Umarım kimsenin başına gelmez. Saygılar.
Bilgilendirme yap bize de Salih ve bence gereken ne varsa sonuna kadar şansını zorla, ben öyle yapardım en azından, kimse parayı sokaktan toplamıyor.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ben olsam sonuna kadar giderdim bu işin. Kötü bir durum.

saliher

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Buraya yazmayı bırakmıştım çünkü yazdıkça öfkeleniyor öfkelendikçe yazıyordum. Aleyhimde delil olacak birşey yazmaktan kaçındım diyelim.

Konunun peşini bırakmadım ve 4. Kez Mazda'nın dediği yolu uyguladım.

Ve yine hüsran. Benim lekeler yine hortladı ve konuyu daha yüksek mercilere taşıyarak izah ettim. Kendi araştırmalarımı gerekli yerlere mail atıp incelenmesini sağladık ve tren rayı tozu olduğunda mazda ile hemfikir olduk. (şükürler olsun) forumda bile "tren rayı tozu değildir tren rayı tozu olsa duramazsın" diyenler oldu ama sonuç olarak bu tren rayı tozu. Net. (rail dust)

Mazda tr ile görüşmelerimiz sürdü çeşitli teklifler üzerinden konuştuk ve bugün aracımı yenisi ile değiştirdiler.

Benim aracım 2014 Motion MT idi yeni tahsis edilen araç 2015 reflex Mt (bu arada şirket aracı kullanıyorum, kışın cx3 almayı planlıyorum dolayısıyla aracım ihtiyaç fazlasından dolayı 10km'de satılık)

Detaylar ile ilgilenmek isteyen varsa özelden buyursunlar anlatayım süreci.

Velhasıl kelam tekrar aranıza hoş geldim...

aeb862b8a0c6d28f729d952e679b0374.jpg

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Geçmiş olsun. Yakın zamanda aldığım en güzel haber bu Salih...

Mazda; kendine yakışanı, olması gerekeni, üzerine düşeni yapmış... Onlara da kocaman teşekkürler.

Allah beterinden saklasın. Yeniden hoş geldin... :)

İç ses; refleks kırmızı ve at olaydı iyiydi... :p

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çok sevindim Salih, nihayet olması gereken olmuş, meşakkatli de olsa nihayetinde gereğini yapan Mazda Tr ye de teşekkürler. Detayları da mümkün zaman dinlemek isteriz. Benzer durum İzmir de bir forumdaşın da başına gelmişti, acaba o ne yaptı?

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Hadi geçmiş olsun, yeni aracını da güle güle kullan, mutlaka forumdan birileri ilgilenip alacaktır.

saliher

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bilgisayardan giriş yapamıyorum foruma. Tapatalktanda zor oluyor. Herkese tek tek teşekkürler.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt