Mazda 3 BM Skyactiv 10.000 Bakım

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Merhabalar, pazartesi günü aracımı yetkili servis olan Herter otoya götürdüm ve 10bin bakımını yaptırdım, ayrıntıları paylaşıyorum;

2014 Mazda 3 Sedan Power 10.000 km Bakımı :

Ankara Herter Yetkili Servis

Mazda Dexelia 5W30 Yağ 152,54 TL
Element Hava Filtresi 35,32 TL
Cartridge Yağ Filtresi 19,25 TL
Bakım İşçiliği 84,68 TL

Kdv Dahil Toplam : 344 TL

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Opel Astra için arkadaşım geçen yıl 450 TL ödediğini söylüyordu, bu rakamlara göre Mazda'nın bakımı ve sarf malzemeleri hakikaten pahalıymış... :p

Kazasız belasız nice 10 binlere...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Amin inşallah hepimize..Bu arada servise götürdüğümde kapıda teslim ettim ve km 9998km idi..:) Çok iyi denk getirmişim :) ;D

Mt53

Katılımcı
İyiymiş valla..kazasız belasız nice 10 bin 100 bin li sürüşlere ;) benim guzuyu da memlekete dönünce bi 60.000 bakımına götürecem nasipse

saliher

Sessiz
2014 Mazda 3, 6 ay 10000 bakımı için 250 tl fiyat aldım mazda yetkili bayiinden. Yaptıracak arkadaşlar mesaj atarsa bayiyi paylaşabilirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2014 Mazda 3, 6 ay 10000 bakımı için 250 tl fiyat aldım mazda yetkili bayiinden. Yaptıracak arkadaşlar mesaj atarsa bayiyi paylaşabilirim.

Bu bakım fiyatlarını görünce insanın yeni 3 alası gelmiyor değil... Rıdvan dürtüyor zaten... :D

saliher

Sessiz
Hyundai de araç alırken 5 yıl indirimli kampanyaya denk gelmiştim. İlk bakım 72 tl ikinci bakım 125 tl ye denk gelmişti. Şimdi bu paralar koyuyor adama :))

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Merhabalar, pazartesi günü aracımı yetkili servis olan Herter otoya götürdüm ve 10bin bakımını yaptırdım, ayrıntıları paylaşıyorum;

Bakım İşçiliği 84,68 TL

Hayırlı olsun, amman bakımlarını aksatma,cila boya koruma felan yaptırmayı unutma :D

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Demek ki gelecekteki arabam CX 5 olacak :D Power olsun ha, rengi de sakın gri ve tonları olmasın :D :D Veli abinin dediğini de dikkate al :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yeni kasa çıksın vergisi trilyonda olsa affetmicem inşallah :) Ha birde mazdagaraj sıfır faizli krediden az kullanmam gerekecek :) Power Dizel 4x4..Sen merak etme :)
Demek ki gelecekteki arabam CX 5 olacak :D Power olsun ha, rengi de sakın gri ve tonları olmasın :D :D Veli abinin dediğini de dikkate al :)

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB

Bakım İşçiliği 84,68 TL

Herter otoyla az evvel 10 bin bakımı için görüşüp fiyat aldım:

Dexelia yağ 180 TL
Yağ filtresi 25 TL
Hava Filtresi 49 TL
İşçilik 100 TL

Toplamda 354 TL

Başayarı da aradım yine, onlarda detay olmadan 400-420 TL tutar dediler yalnız bunun içinde polen filtresi de var. Herter Polen filtresi için bakar duruma göre karar veririz dedi.

Sanırım Herter'e gideceğim bakıma.

[member=97]ktaskan[/member] senin tanıdığın eleman kimdi burda? Ben Yasin diye biriyle görüştüm servisten.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çağlar Herter i tercih edebilirsin, araç başında yapılan her işlemi gözlemleyebilir ve gerek usta gerekse yetkililerle muhabbet edebilirsin o esnada, fiyat da makul. Forumda @dr_azoom zaten servis müdürü pozisyonunda şu anda yardımcı olur her konuda.

Üst Alt