Mazda 3 BL (2009-13) Ön Cam Rezistansı

akinturan

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3
Merhaba arkadaşlar 2011 model mazda3 aracımda ön camda rezistans var fakat içeriden bir düğmeye bağlı değil bağlatma şansım varmıdır veya bağlatan varmıdır yardımcı olabilirmisiniz

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
BL Kasa tecrübem ve bilgim çok değil, konu hakkında bl kasa sahipleri bilgilendirme yapacaktır.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aracınız İmpressive ise zaten bağlıdır, Touring ise rezistanslı camın orada ne işi var, cam değişimi yapılıp ta rezistanslı mı takıldı acaba

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
ön camda rezıstans mı varmıs yenı duydum o_O

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
impressıve mazdalar gercekten agzına kadar dolu. Cogu sıfır 100 bınlık donanımlı araclarda olmuyan ozellıkler bızım araclarda var koltuk ısıtmalı golf leon astra yok . Verdıgımız paranın fazlasını verıyor donanım olarak . Gecen gün düsündüm düsündüm ne eksıgı var dıye bı tane yakaladım eksıgını torpıdo sogucusu yok :p o kadar da olsun nazarlık zaten o da olsa arac 150 200 bınlık c sınıfı arac gıbı. her bi şey var valla :D

Son düzenleme:

akinturan

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aracım 2011 90.yıl rezistans var ama ayrı bir tuşu yok sanırım 2010 modellerde vsr bu özellik

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asiran70

Sessiz
Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Merhabalar arkadaşlar. Hayırlı cumalar. 2011 Mazda 3 impressive ile aranıza katıldım. Ön cam rezistansı ile ilgili bir sıkıntım var. Malumunuz iki bölüme ayrılmış cam. Düğmeye bastığım zaman yolcu tarafı çözülüyor ancak sürücü tarafı çözülmüyor. Sigortalarını kontrol ettim bi sıkıntı yok. Acaba soketi falan çıkmışsa nereden kontrol edebilirim? Yardımcı olabilecek, fikir verebilecek olanlara müteşekkirim. İyi forumlar.

asiran70

Sessiz
Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
teşekkür ederim ezmocesteri. peki konrol edebileceğim bir yer var mı? yani şöyle oto elektrikçi anlamıyor elini bile değmiyor. serviste 120 km uzaklıkta. kendi kendime nereyi kontrol edebilirim?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Elektrikçi el sürmüyor mu, bir garip millet olduk çıktık, bulunduğunuz yerde illaki bakacak birisi vardır, kopukluk olan yeri gözlemleyerek bulabilirsin belki ama detaylı bilgim yok tecrübeli arkadaşlar yorum yaparlar birazdan

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Bu özellik imp manuel lerde var diye biliyorum ve katalog da da bu yönde bilgi var.
Muhtemel arızası, rezisdans ın bir kısmı silme vs durumundan dolayı kopmuş, hasarlanmış olabilir, en iyisi bir yetkili servise gidip veya iyi bir oto elektrikçisine gitmek ve ölçtürmek bence

Üst Alt