Manisa'da Usta Önerisi

burakizmir

Sessiz
Araç Markası
1992-Mazda 323
Arkadaşlar hepinize öncelikle merhaba.

Uzun yıllar sonra tekrar mazdaya binmeye niyetlenerek, eşimide; uğraştıran bir ikna sürecinden sonra 2005 model sedan otomatik bir mazda 3 almaya karar verdik, kısmetse yarın satışını almak için gerekli son işlemleri yapacağız.

Ekspertize gittiğimizde aracın ufak tefek yağ kaçakları olduğunu öğrendik ancak çok istediğim için belki birazda yanlış bir karar vermiş olmama rağmen almaktan maalesef kendimi alıkoyamadım.

Sağ yanda boyalı parçalar olmasına rağmen kaput, tavan ve bagaj ilk günkü hali ile orjinal çıkınca dayanamadım, ayrıca şanzıman beyninde de hiçbir arıza kaydı olmaması beni cezbetti.

Motor konusunda ufakta olsa aklımda soru işaretleri var, sanırım aracın japon olmasından dolayı eşşek gibi binilmiş ve doğru düzgün bakım yapılmamış. Bu sebeplerden dolayı kullanıma başlamadan önce muhakkak zincir ve yağ kaçakları konusunda güvenebileceğim bir ustaya ihtiyacım var.

Manisada ikamet ediyorum ve bu konularda önerebileceğiniz birisi var mı yok mu yardımlarınızı rica ediyorum.

Herkese kazasız sürüşler dilerim.

Sahibinden ilan no : 694236572

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Konuyu inceleyebilirsiniz.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Merhaba, garaja hoşgeldiniz. @suleyman ‘ ın Manisa’da tanıdığı;
Manisa Merkez mazda ustası tavsiyesi
Zirve oto -İbrahim usta (Mazdacı ibrahim )

Cep tel :0535 242 29 76
75. Yıl Mahallesi, 5317. Sk. No:6, 45030 Yunusemre/Manisa
Manisa merkezdeki mazda servisinde uzun yıllar çalışmış ustamız manisa içinde servis arayanlar için tavsiyemdir.

Benim tercihim @MX9 Ahmet abimin tavsiyesiyle ilk aracımı aldığımdan beri tercihim. Kaliteli ustalar Tosun Usta ve Ozan Usta. Özcan Mazda Servisi 2. sanayi 302. sokak Bornova İzmir.
0 532 465 31 17

Üst Alt