Mazda 626 GD (1987-91) Konsolun Altındaki Islaklık

tkad

Sessiz
Araç Markası
1990 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bej - Sedan
Tekrar merhaba arkadaşlar. Konsolun altından sağ koltuğun bulunduğu kısma birden su basmış. Konsolun komple sökülüp bakılması lazım dediler. Konu ile ilgili bilgisi olan ya da benzer sorunu yaşamış arkadaşlar bilgi verebilirlerse sevinirim. Teşekkürler.

mehmet_spb

Buzlar Ülkesi
Araç Markası
2018-Mazda Cx9,
Araç Renk ve Tip
Siyah
Geçmiş olsun, klima kullanıldığında biriken nemi dışarıya atan bir direnaj hortumu oluyor. Zamanla bu hortum pislikten veya dış etkenlerden dolayı tıkanabiliyor. Nem dışarıya atılamadığı için havalandırma sisteminin içerisinde birikerek bulduğu ilk boşluktan dışarıya sızıyor. ilk o kısmı kontrol etmenizi tavsiye ederim. Geneldede motorun arka tarafına yakın bir kısımda oluyor
Resim Cx 7 ye aitdir

50975

tkad

Sessiz
Araç Markası
1990 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bej - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Geçmiş olsun, klima kullanıldığında biriken nemi dışarıya atan bir direnaj hortumu oluyor. Zamanla bu hortum pislikten veya dış etkenlerden dolayı tıkanabiliyor. Nem dışarıya atılamadığı için havalandırma sisteminin içerisinde birikerek bulduğu ilk boşluktan dışarıya sızıyor. ilk o kısmı kontrol etmenizi tavsiye ederim. Geneldede motorun arka tarafına yakın bir kısımda oluyor
Resim Cx 7 ye aitdir

Ekli dosyayı görüntüle 50975
araçta klima yok ama ben yine de bir bakayım. teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Öncelikle, soğutma suyu tam mı kontrol edin, tamsa eğer içeriye cam fitillerinden su alıyor olma ihtimali yüksek.

Üst Alt