Koenigsegg One:1

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
DrVapV.jpg

2014 Cenevre Motor Şovu’nda Koenigsegg, One:1 modelinden 6 tane örnek üreteceğini açıklamıştı. Bu örneklerden sağda direksiyonu olan tek araç BHP Project grubuna teslim edildi.

Aracı gruba Koenigsegg’in resmi test sürücüsü Robert Serwanski teslim etti. Aracın deposunda normal benzin olduğu için araç malesef 1,160 beygir güce ulaşabiliyor. Ancak deposuna etanol karışımlı yakıt doldurulduğunda araç 1,341 beygir güce ulaşabilecek.

Araç 5 litrelik V8 silindirli bir motora ayrıca çift debriyajlı 7 oranlı bir vites kutusuna sahip. Son hız olarak normal yakıtla 361 km/sa hıza çıkabiliyor.

j2aXW8.jpg

jlDQRc.jpg

MCNc6D.jpg

kkA14b.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu araçların imal edildiği belgeseli izlemiştim... Gerçekten de emek verilerek üretilen araçlar...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu canavarların bir hızlanması var nerdeyse benim araçla kapışır :D

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Salih hocam, aynaların öyle olmasının sebebi rüzgar ve görüş açısından kaynaklanıyor. Veli abinin dediği gibi üretim ve bu markanın doğuş aşamasını izlemiştim. Herşey aerodinamik ölçümlere göre el emeğiyle yapılıyor. Tipsiz görünebilir ama bir amacı var O0
Yıl olmuş 2015 şu aynalara bak arkadaş!
(kedi,ciğer)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Araç değil bu yürüyen uçak Ah birde isminin yazılışını ezberleyebilsem güzel olacak

Tapatalk

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Acaba subaplari lpg ye uyumlumudur ki? Mazda 3 yerine bunu mu alsam..:) ::)

saliher

Sessiz
Salih hocam, aynaların öyle olmasının sebebi rüzgar ve görüş açısından kaynaklanıyor. Veli abinin dediği gibi üretim ve bu markanın doğuş aşamasını izlemiştim. Herşey aerodinamik ölçümlere göre el emeğiyle yapılıyor. Tipsiz görünebilir ama bir amacı var O0

Aerodinamikten ötesi var. Ayna problemi.
Yıl olmuş 2015 derken artık şu aynayı kökten çözseler ya.

Üst Alt